2737
2739
عنوان

چرا میترکونید 😡😡😡😡😡

118 بازدید | 11 پست

داستان زندگی شهر اشوبو میخوندم تازه اولش بودم صبحم داشتم میخونم ترکید الانم ترکید 😡یکی لطفا تعریف کنه

خدایا شکرت ازت ممنونم بابت براورده شدنش دوست دارم خدا😍😍😍😍😍😍😍😍

منم تا یجایی خوندم الان دیدم ترکید 😡

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

منم وسطاش بودم 

چیشد آخرررش

حالا که چشمت افتاد بیا تا بدونی🙃.................................................................................................🙃 اون اتفاق غیر منتظره که حالتو و حالمو خوب کنه نزدیکه بهمون 🙃خدایا شکرت🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تا اخر نخوندم

@نی_نی_یار_3‍ میشه تاپیکو برگردونین؟

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
منم تا اخر نخوندم @نی_نی_یار_3 ‍ میشه تاپیکو برگردونین؟

@نی_نی_یار_3    

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2740
به دل نگیر عزیز بعضیا دستشون رو دکمع گزارشه فقط

دیگه شورشو در اوردن هر چی میره تو پربازید سریع گزارش میزنن😑

خدایا شکرت ازت ممنونم بابت براورده شدنش دوست دارم خدا😍😍😍😍😍😍😍😍