2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

191 بازدید | 23 پست

دوستان من تنبلی تخمدان دارم،میخوام اقدام کنم واسه بارداری، ۱ ساله ازدواج کردم

رفتم دکتر قرص مترونیداوزل بهم داد

میخوام با گیاه دارویی درمان بشم

شما تجربه درمان دارید؟

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس سنو رو هم میذارم واستون

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2731
سیاه دانه

چطوری مصرف کنم؟

چن سالته فعلا با دکتر پیش برو چون سریع هست  خدایی نکرده نشد برو پیش طب سنتی

۲۸ سالمه، میخوام زود خوب بشم اقدام کنم،پریودیم خیلی نامنظمه

2738

کسی نیست کمکم کنه😔😔

۲۸ سالمه، میخوام زود خوب بشم اقدام کنم،پریودیم خیلی نامنظمه

درمان نداره ک

همون برو پیش دکتر زنان بگو بچه میخوام

خیلی وقته اقدامم نمیشه

اینو بگی سریع میره سر اصل مطلب

خدا جووون مرسی که هستی

مترونیدازول چه ربطی به تنبلی تخمدان داره؟؟ اون که برای عفونته. برای تنبلی متفورمین و دوفاستون و این چیزا میدن. من ویتاگنوس خوردم دوماه گیاهیه، ولی درکنارش هیچ داروی دیگه ای نباید مصرف کنی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

تحت نظر کدوم دکتری؟

مترونیدازول ک واسه تنبلی تخمدان نیست

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
مترونیدازول چه ربطی به تنبلی تخمدان داره؟؟ اون که برای عفونته. برای تنبلی متفورمین و دوفاستون و این ...

باردار شدی؟

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

منم تنبلی دارم،سعی کن کامل درمانش کنی بعد اقدام کنی وگرنه احتمال اینکه بارداری شی و سقط شه زیاده.اولین اصل تو درمان تنبلی تنظیم خوابه عزیزم،قبل ۱۲ باید خواب باشی،قبل ۸و نیم صبح بیدار شی.قند و شکر و شیرینی رو هم حتما حذف کامل کن.رازیانه به هیچ وجه نخور برای پلی کیستیک سمه،سیاهدونه هم‌نخور چون اگه حجم تخمدانت زیاد باشه برات داستان میشه،چای نعنا و آویشن خوبه.چای سبز خوبه.عناب خوبه.هویج خیلی خیلی برای کیفیت تخمک خوبه.جوانه ی گندم و ماش به همراه غذات بخور.بادوم درختی فوق العاده س