2737
2734
عنوان

چیکار کنم یه مرد واسم تلاش کنه 😐😑

833 بازدید | 21 پست

سلام من تا حالا نشده پسری ازم خوشش بیاد . یا اگه خوشش اومده اصلا تلاشی نکرده برای بدست آوردنم . 

حتی توی دوستی هم اگه بگم«  بای» طرف خیلی راحت قبول می‌کنه و اصلا دیگه نمی پرسه چرا ؟ یا یه تعارف نمیزنه که بمون 😐 

کلا دوست دارم یکی برام تلاش کنه ولی کسی نیست :/ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم خیلیییی درستی انتخاب کن

چجوری ؟ 

من کلا کسی دور و برم نیست . اونایی هم که هستن بهم پیشنهاد ازدواج نمیدن . یعنی اصلا بهم فکر نمیکن . به چشمشون نمیام .

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2728
موهاتو زرد عقدی کن دو سی سی ژلم بزن لبت 😄

یعنی منظورت اینه به خودم برسم ؟ 

اون دوستی که بهت گفته رنگ کن و به خودت برس اشتباه میگه اگه طرفی هم پیدا بشه که بخوادت به خاطر قیافت میخوادت نه خودت! ولی اگه کسی پیدا شد که به خاطر خودت خواستت نه قیافت تو هم تو خونه خودتو آرایش کن براش. بعدم چرا دنبال دوس پسری؟ تو خودتو دوس داشته باش اعتماد بنفستو بالا ببر مطمئن باش یه آدم خوب پیدا میشه و اینکه اینا که دورتن شاید سطح فکریشون با تو فرق داره

2738
برای منم همچنین موردی بود دختر خانم هیچ تلاشی نمیکنه من اگر وقت میزارم و تلاش می‌کنم باید طرف هم ...

والا فعلا واسه منم همینجوره . 

یکبار یه نفر خیلی عاشق پیشه بود ، بعد رفت با یه دختر دیگه ازدواج کرد خواستگاریمم نیومد . البته منم محلش نمی‌دادم . یه جورایی از آینده با این شخص می ترسیدم .

مورد سومی پست آخرم گفتم .

مورد دومی هم دیدم خیانت کرد باهاش خداحافظی کردم ، اصلا یه بهونه هم نیورد . انگار خوشحال بود که برم . سومی هم خیانت نبود ولی هیچی نگفت از رفتنم 

اون دوستی که بهت گفته رنگ کن و به خودت برس اشتباه میگه اگه طرفی هم پیدا بشه که بخوادت به خاطر قیافت ...

منم باهات ب شدت موافقم یعنی چی ادم باید خودشو ببر زیر عمل جراحی و فلان آرایش کنه و پوستشو خراب بکنه ک طرف بخوادش؟؟ میخوام نخواد بیخودی دوستات خودتونو با چیزای چرت و پرت گول نزنین و نگین من ب خودم نمیرسم یا بروز نیستم طرف نمیخوادم من با چشمای خودم دیدم دختره تیپش عادیه ولی پسره مثل پروانه دورش میگرده اون دختره ام لیاقت داره البته چون اون دختر هم عزت نفس داره هم قدر خودشو میدونه هی تو سر خودش نمیزنه افرین بهش منم با شما موافقم دوست عزیز  

2706