2737
2739

بعد 7 سال سکوت رفتم بهش گله کردم، نگو شبش فشارش افتاده، و خانواده اش شاکی که این اومد و مادر ما را به کام مرگ فرستاده! بعد شوهرمو فرا خوندند تا بگه زنم غلط کرده که حال این خوب شه. و همین هم شد. و منم اومدم خونه مادرم برا طلاق... غش کردنش از این نبوده زندگی شما را داغون کردم، از این بوده چرا زنت اومده از من گله کرده. شوهرم همه جوره طرف اوناس. نمیفهمه اون زندگی منو نابود کرده. الانم خوابم نمی‌بره. و دیگه میخوام جدا شم. 7 ساله تو زندگیم فتنه میکنه و حس می کنه خوبی می کنه

شوهرت تو این هفت سال حرفش چی بوده؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم چرا همیشه راحتترین کارو انتخاب میکنی. کار سخته رو بکن 

تو این ۷ سال باید سعی می کردی شوهرتو بکشونی سمت خودت. آخه با افتادن فشار کی مرده که اون یارو دومیش باشه. 

برگرد سر خونه زندگیت و برای ۷ سال بعدی برنامه بریز شوهرو سمت خودت بکشونی هنینطوری هم نمیشه باید بری مشاوره کتاب بخونی و مهارت یاد بگیری

اگه شوهرت خوبه بذار آرزوی جدایی تون رو به گور ببره.

پایان😏