2737
2734
عنوان

اگه بفهمین رفیق شوهرتون با وجود زن پابه ماه دوست دختر داره....

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 45 پست
برای دونستن این موضوع لازم نیست خیلی صمیمی باشن، امکان داره قبلا گفته باشه خانوم منم بارداره بعد با ...

من اصلا حرفم این نیست بخدا که شوهرم تحت تاثیر اون قرار میگیره

من میگم جرا با یه آدم که حالا به نظر من کثیفه صمیمی شده

برای دونستن این موضوع لازم نیست خیلی صمیمی باشن، امکان داره قبلا گفته باشه خانوم منم بارداره بعد با ...

این یارو هی به شوهرم زنگ میزنه

در مورد حتی بیمارستان زایمان خانومشم با شوهرم حرف زده و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خاک نه گلم دید مردا با زنها متفاوته،مثلا زنها فقط با کسی که دوسش دارن دوس دارن رابطه داشته با ...

بله متاسفانه خیلی از مردا اینطورین

رابطه جنسی و رابطه عشقیشون با هم متفاوت ممکنه باشه

من اصلا حرفم این نیست بخدا که شوهرم تحت تاثیر اون قرار میگیره من میگم جرا با یه آدم که حالا به ن ...

خانوم شما متاسفانه گوشاتو گرفتی و فقط دوست داری اینجا تایید بشی... چکار کنه شوهر شما کاسبه مشتری دائم مغازشو بندازه بیرون چون رفته زن دوم گرفته!!! اخه ب شما یا شوهر شما یا من یا هر فرد دیگه ای چ ربطی داره شوهر شما فقط خدماتشو ارائه میده و مشتری مداره ،مگه رفیق صمیمیه و چندین ساله و گرمابه گلستانن که اگرم بودن بازم ب شما ،شوهرتون حتی پدر و مادر فرد خاطی هم مربوط نمیشد زندگی شخصیش با زنش...

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
2728
بله متاسفانه خیلی از مردا اینطورین رابطه جنسی و رابطه عشقیشون با هم متفاوت ممکنه باشه

دقیقا👌

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
نمدونم ولی من خیلی ازش خوشم میومد و به نطرم خیلی پسر خوبی میومد حالا دیگه نمتونم حتی جداب سلامشو بد ...

هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکن، 

همچین موردی برای خودم هم پیش اومد، که طرف همکار همسرم بوده، ادم خیلی متعهد و سربه زیری هستن ولی چند ماه پیش متوجه شدم ازدواج مجدد کردن اونم با همکارشون که منم ایشون به خوبی میشناسم، از هردوشون متنفر شدم ولی همسر می گفت ما از درون زندگیشون خبر نداریم فقط ظاهر میبینم، پس بهتره در همون حد صحبت کنیم و ارتباط بگیریم، اینا مسائل کاملا شخصی هستن، حتما اونا هم دلایل خودشونو دارن که ما ازشون خبر نداریم

😐🤷🏻‍♀️
خانوم شما متاسفانه گوشاتو گرفتی و فقط دوست داری اینجا تایید بشی... چکار کنه شوهر شما کاسبه مشتری دائ ...

نه عزیزم

من دارم همرو میخونم و اگه برام مهم نبود نطر بقیه این تاپیکو نمیزدم

ممنونم از نظرت

برعکس نطری مثل شما حال الانمو بهتر میکنه تا اینکه بخوام تایید بشم و فک کنم آره جق با منه و شوهرم اشتباه کرده

هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکن،  همچین موردی برای خودم هم پیش اومد، که طرف همکار همسرم بوده، ...

درست میگید

شوهر منم میگه ما از زندگی اون چه میدونیم و حتی تا حالا زنشو هم ندیدیم و چطور میتونیم قضاوت کنیم

ولی توقع نداشتم اینطوری سر و سنگین بشه باهام

کاش درکم میکرد تو این شرایط حساسم و شنیدن این چیزها عمیفا حالمو بد میکنه و باهام حرف میزد تا بهتر بشم

2740
نه عزیزم من دارم همرو میخونم و اگه برام مهم نبود نطر بقیه این تاپیکو نمیزدم ممنونم از نظرت برعکس ...

خب پس اوقات زندگیتو تلخ نکن عزیزم،بنده خدا کاری نداره ی گوشه نشسته کافشو مبچرخونه،بابت تک تک رفتار مشتریا که مسئول نیست

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
درست میگید شوهر منم میگه ما از زندگی اون چه میدونیم و حتی تا حالا زنشو هم ندیدیم و چطور میتونیم قضا ...

باورت میشه اون شبی که من متوجه موضوع دوتا از همکاری همسرم شدم همین واکنش داشتیم 

دید مردا نسبت به این موضوع کاملا متفاوت

نگاه ما احساسی هست ولی نگاه اونا منطقی، واصلا  ما رو نمی تونن درک کنن

😐🤷🏻‍♀️

یاد یه نفر افتادم 

تور لیدر ما بود توی یک سفر با دوست دخترش اومده بود 

بهش گفتیم تو زن و بچه مگه نداری؟

گفت زن واسه تو خونس و بزرگ کردن بچه ها

دوس دختر واسه گردش و عشق و حال 

دوس دخترش هم غش غش خندید   

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2706