2137
2106

ناراحت میشید؟ 

شوهرم کافه داره. یه مشتری داره که باهاش رفیق شده. خیلی صمیمی نیستن ولی بالاخره تماس اینا دارن شبکه میاد خونه و همشم تعریف میکنه فلانی خیلی بامعرفته.

خانوم این آقا بچه اولشو بارداره. من انقدم که کافه شوهرم رفتم تا حالا خانومشو ندیدم و به شوهرم گفتم چرا زنشو اصلا نمیاره؟ گفت نمدونم. 

فقط از شوهرم شنیدم و بارداره و زایمانشم تقریبا همزمان با منه....

بعد امشب با شوهرم و رفیق صمیمیش و خانومش شام بیرون بودیم. سر یه جریان خانوم دوستش از دهنش در رفت که این یارو دوست دختر داره و گاهی کافه میارش.. بعد رفیق شوهرم گفت نه بابا زنشه اونم و شوهرمم گفت آره صیغشه و من میدونم!!!!

من حالم خیلی بد شد و به شوهرم گفتم تو چرا باهاش دوستی؟ و چرا اون دختره رو میاره کافه تو؟؟؟

شوهرمم گفت به من چه مشتریه و میاد دیگه و اصلا به تو چه ربطی داره که اون چکار میکنه؟ گفتم من ازش متنفر شدم و این آدم خیلی بی وجدانه

حالم واقعا بد شده. دیگه به رو خودم نیاوردم ولی خیلی عصبیم 

حالا جالبه شوهرم با من سر و سنگینم شده که چرا غیبت بقیه رو میکنی و زندگی اون چه ربطی به ما داره و کلا تو چی از زندگی اون میدونی؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خیلی از مردا رو دیدم که زن داشتن و دوس دختر.تقریبا نصف بیشتر مردا همینن

اکثرا هم زمانی که خانومشون بارداره خیانت میکنن چون نمیتونن نیاز جنسیشون رو کامل برطرف کنن 

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
مرده خیلییییی کثیفه 👎👎امیدوارم تاوانشو بده عوضی

چمدونم بخدا

اعصابم حراب شده وقتی خودم پابه ماهم و میدونم یه زن تو این شرایط چقد حالش بده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حرف همسرتون درسته، این ی موضوع کاملا شخصیه، به شما و همسرتون مربوط نمیشه 

بر فرض شما ارتباط با ایشون قطع کنید، اون اقا متنبه یا پشیمون میشه

بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم،مانده ام، کشور من جز جهان نیست چرا
خیلی ناراحتم امشب رفتیم خرید و بعد هم شام و کلی بگو بخند داشتیم و یهو سر یه آدم دیگه شبمون خراب شد!

خیلی ناراحت کننده‌است بخاطر یه نفر دیگه دعوا بینتون بیفته

پس سعی کن بحثشو راه نندازی ، بیخیال باش.

آشنایا! گله دارم ز تو چندان که مپرس ...
2050
زندگی شخصی مردم به شما چه ؟ میتونی دوستی نکنی  کافه میان نمیان ربطی نداره

منم به شوهرم گفتم‌تو چرا با این یارو صمیمی شدی وقتی میدونی اینطوریه

اونم میگفت به من چه زندگی شخصیش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی از مردا رو دیدم که زن داشتن و دوس دختر.تقریبا نصف بیشتر مردا همینن اکثرا هم زمانی که خانومشون ...

خدا هدایتشون کنه و اگر نشدن لعنتشون کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183

ولش کن بابا گیر دادیا ..

ذات بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است شوهر شمام عاقل باشه تحت تاثیر شخص دیگه ای قرار نمیگیره

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون تنها امید و توکل ما تویی ❤❤خداجون مواظب کوچولومون باش❤❤اگه دوست داشتین ی صلوات برای کوچولوم بفرستین سلامت و سروقت بیاد بغلمون❤❤
خیلی از مردا رو دیدم که زن داشتن و دوس دختر.تقریبا نصف بیشتر مردا همینن اکثرا هم زمانی که خانومشون ...

😐یعنی نصف مردا میرن با زن دیگه س ک س کنن 

زنشون این همه سختی میکشه بارداره 

حتی نیاز جنسی رو بالاخره ی جوری میشه برطرف کنن بالاخره 

مگه چند ماه باداری س ک س ممندعه؟

اگه معرفت داشت به زنش وفادار میموند من سر بی اعتمادی هرگز تا اخر عمرم با هیچ مردی ازدواجم نمیکنم بنده خدا زن بیچارش که پاسوزش شده بچه اونو تو شکم داره به جای اینکه لگدایی که بچه به مادر میزنه نمیزاره بخوابه و سنگینی وزن بچه رو تحمل میکنه و مراقبتو بعدشم زایمان و بزرگ کردنش و پاسوز شدنش یارو رفته پی ....کاریاش

سرسنگین شده بخاطر غیبت 😐😐 حالا شما زیاد نگران نباش اگه خیلی صمیمی باشن و شوهرتون هم خیلی زود تاثی ...

چمدونم والا

میدونی میترسه از قصاوت مردم

میگه هروقت زندگی کسیو قصاوت کردیم خودمونم گرفتار شدیم

اونجا هم هی میگفت ولش کنید و درموردش حرف نزنید

ولی من شوکه شده بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25