2737
2734
عنوان

پرونده نازایی😕

114 بازدید | 6 پست

یکساله عروسی کردیم ۸ ماهه اقدامیم نتیجه نداد پلی کیستیک خفیف هستم دکتر فقط مدرکسی میده برا تنظیم اگ نخورمم پریود میشم ولی ضعیفه. ازمایش قبل بارداری دادم همچیم اوکی بود ماه قبل ک دکتر رفتم بهش گفتم قرصایی مث کلومیفن و متفومین و... ک کمک ب بارداری میکنه برام بنویس نداد😐گف باید پرونده نازایی باز کنی وسط پریودی بیاو فلان🙁 دکترا فقط خرج میتراشن پشیمونم پرونده باز کردم چیکار کنم قرصارو بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میدونم چی میگی من خودمم 10 جا رفتم فقط الکی پول میگیرن بدون اینکه نتیجهع بگیری ولی اخرین دکتری که رفتم بعد از 10 تا دکتر که عوض کردم خیلی خوب بد هم هزینه هاش همم انقدر با تجربه و خوب بود که خواستم به شما هم بگم که یه سر برو پیشش من بعد از دوره دارویی الان 2 ماهه حامله شدم خداروشکر ایشالا شما هم همین حس زیبا رو تجربه کنی عزیزدلم اسم دکترمم الهام پور مطرود خیلی هم معروفه خواستی گلم شماره و آدرسشو میدم بهت گلم

2731
عزیزم میدونم چی میگی من خودمم 10 جا رفتم فقط الکی پول میگیرن بدون اینکه نتیجهع بگیری ولی اخرین دکتری ...

تبریک میگم خدا براتون حفظش کنه😀💙واقعا همینطوره ک میگین متاسفانه فقط کارمون دکتر دوا شده.خوشحال میشم شماره و ادرسشو بهم بدین

تبریک میگم خدا براتون حفظش کنه😀💙واقعا همینطوره ک میگین متاسفانه فقط کارمون دکتر دوا شده.خوشحال میش ...

فدای تو بشم عزیزم ایشالا جواب میگیری گلم 

آدرسش : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، بین خیابان نهم و هفتم، مجتمــع اداری مــیلاد کــاج، طبقــه 5، واحــد 513

شمارشم : 22080173-021 و 22373480-021