2737
2734
عنوان

مادراااااا توروخدابیاین کمک

385 بازدید | 29 پست
پسرده ماهم دوشب هست که شباخیلی سرفه میکنم اصلانمیتونم بخوابم گناه داره پشت سرهم توخواب سرفه میکنم نمیدونم چرااااا چکارکنم آخه گریههههههه
سابقه حساسیت نداره؟
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم نمیدونم دقیقا از چی میتونه باشه ببرش دکتر هم خودش راحت میشه هم شما خیالت راحت میشه
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
فعلا براش بخور روشن کن هوای اتاق مرطوب بشه نداری یه قابلمه اب جوش بزار روی گاز اروم اروم بچوشه فردا هم ار عطاری قطره اکالیپتوس بگیر برای سرفه عالیه بریز توی قابلمه

دکتر هم ببرش . روی بالشیشو عوض کن شاید به اون حساسیت پیدا کرده

یکمم بهش پروسپان بده برای سرفه عالیه زودی خوب میکنه نداری برو از داروخونه شبانه روزی بگیر مقدارشو روی شیشه نوشته چقدر باید بدی به کودکان زیر 1 سال

دکتر هم حتما ببرش
عزیزم نی نی منم شبا سرفه میکرد دکتر گفت قبل خواب بهش شیر گرم وعسل بده برای سرفه های شبانه ولی اگ روزم سرفه کرد بدون ویروس جدیده که با اسهال ویااستفراغ شدید همراهه حتما فردا ببرش دکتر اب زیاد بده اب بدنش کم نشه