2733
2739
عنوان

ترمیم ریه

1077 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

کسی که درگیری ریه بالایی داشته باشه تو کرونا می دونید که چقدر طول می کشه که ریه اش ترمیم بشه و سطح اکسیژن ش عادی بشه؟

مثلا چقدر باید با دستگاه تو خونه باشه اگه تجربه ای دارید ممنون میشم بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترش مگه آنلاین ویزیت نمیکنه! باید تحت نظر باشه  چقدر ریه هاش درگیره و چندسالشه

دکتری گفته داروهاش تموم شده و دیگه نیاز به ویزیت نیست درگیری بالای ۹۰ داشتن و ۳۷ سالشونه

2728
به بدن و سن بستگی داره  یکی رو میشناسم با 80 درصد درگیری چند روز بیمارستان بود 2 ماه هم طول کش ...

همسرم بالای ۹۰ درصد درگیری داشت ۱۸ روز بیمارستان بود و الان ۲۱ روزه تو خونه سطح اکسیژنش تو همون روزهای اول که خونه اومده بود چند واحد بالا رفت ولی الان دو هفته اس هیچ تغییری نکرده

همسرم بالای ۹۰ درصد درگیری داشت ۱۸ روز بیمارستان بود و الان ۲۱ روزه تو خونه سطح اکسیژنش تو همون روزه ...

اکسیژنشون با دستگاه چنده؟ 

من شنیدم تو درگیری های بالا طول میکشه که ریه خودشو بازسازی کنه ولی تغذیه و روحیه ام خیلی مهمه 

اگر بتونید پزشک بیارید ویزیتشون کنن هم خوبه

با طب سنتی جلو برین  الان از دستگاه اکسیژن جدا شده چقدر اکسیژن داره خونش

طب سنتی رو هم از همون اول انجام میدیم بادکش نفس عمیق عصاره گنجشک دم نوش ها و.. 

بدون دستگاه در حالت نشسته ۹۱ یا ۹۲ در حال راه رفتن ۸۵ 

با دستگاه با فشار ۷ در هر حالت ۹۸

2738
اکسیژنشون با دستگاه چنده؟  من شنیدم تو درگیری های بالا طول میکشه که ریه خودشو بازسازی کنه ولی ...

در حالت نشسته بدون دستگاه ۹۱ در حال راه رفتن ۸۵

با دستگاه با فشار ۷ . میشه ۹۸

اکسیژنشون با دستگاه چنده؟  من شنیدم تو درگیری های بالا طول میکشه که ریه خودشو بازسازی کنه ولی ...

پزشکش نمیاد. با چند تا پزشک آنلاین هم حرف زدیم گفتن طول می کشه ولی من نگران هستم

طب سنتی رو هم از همون اول انجام میدیم بادکش نفس عمیق عصاره گنجشک دم نوش ها و..  بدون دستگاه در ...

عالیه ماشاله 

خب شدن گرمی بخوره و دائما نوشیدنی گرم 

ریه ها چون دائما با هوای سرد در برخورد هستن باید گرم نگه داشته شون بخور هم خوبه بعد ی ماه ورزش‌هایی که هوازی هست انجام بده 

کاربر مرد هستم