2737
2734
عنوان

حرم امام رضا

284 بازدید | 23 پست

قراره هفته اینده برم مشهد 

خیلی تو دلم خوشحالم 

الهی ک امام رضا هم نگام کنن 

چطوری بخوام معجزه بشه برام؟ دوستان راهنماییم کنید اگه خاطره بودی دارید برام بگید خوشحال میشم

پنجره فولاد

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت روا انشاالله

لطفا و خواهشا از پیامم اسکرین شات بگیر 🤲💔

اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم 😭😭 خواستگار خوب دارم دعا کن انشالله پدرم راضی شه و قسمت هم باشه تو همین سال ۱۴۰۰ ازدواج کنیم و خوشبخت شیم تو رو خدا خواستگارم و خانوادش از ظاهرم خوششون بیاد وقتی انشاالله بیان ببینم و انشاالله خواهانم باشن واقعا😭😭🤲🤲🤲🤲

تو رو خدا دعا کن دیگه نامزدیی وعقدم بهم نخوره🙏🏻😔😭

برای مادر و خواهرم و اعظم (خودم) دعا کن همه  مشکلاتمون حل شه و خدا دلمونو شاد کنه 😭

قبلا نامزد داشتم بعد۷ ماه خواستیم عقد کنیم بهم زدن گذاشتن و رفتن و کلی حرف و حدیث درست کردن برامون 😭

دعا کن پدرم دیگه کتکمون نزنه و بداخلاق و خسیس و شکاک و بد دل نباشه و تو خونه زندانیمون نکنه و پنهان کار و ظالم و فاسد نباشه و هر خواستگاریی که میاد برام بهمون بگه و مشورت کنه باهامون 😭😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
2731

عزیزم برای همه نی نی سایتی ها از ته دلت دعا کن هرمشکلی دارن حل بشه 

اجرت با اقا

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2738
حاجت روا انشاالله لطفا و خواهشا از پیامم اسکرین شات بگیر 🤲💔 اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو ...

الهی خوشبخت باشید 

منم ۳۶ سالمه شما هم برای ازدواج زود و خوبم دعا کنید لطفا

ای خدااا مشهد نیایین🤦‍♀️😑 ما اینجا براتون دعا میکنیم🤦‍♀️

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

خوشا به سعادتت 

برای همه  دعا کن 

از طرف من هم به امام رضا علیه السلام سلام بده لطفا 🙏

امیدوارم همگی عاقبت به خیر و حاجت روا بشیم خصوصا استارتر عزیز 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706