2737
2734
عنوان

بی احترامی شوهرم به من...

282 بازدید | 5 پست

از نظر اینا چ اشکالی داره؟ مادرشوهر و شوهر.

وایسادم غذا درس کردم بهش میگم میخوری بیارم میگه ن .میگم خب باش . نشستم بعد ۲ ساعت رفته اشپزخونه وایساده لقمه گرفتن و وایساده خوردن. کوکو سیب زمینی درست کردم... اونوقت من احمق تا الان گشنه میمونم تا بگه بیار . من احترام میزارم اما برای اون این چیزا مهم نیس. مادرشوهرم میگ چ اشکالی داره خب . اصلا بره اونجا بخوره اصلا نخوره . اصلا مشکلی نداره چرا سخت میگیری بنظرتون من سسسسسسخت میگیرم؟ این چیز عادییه؟

من اینجوری برداشت کردم که اون لحظه گرسنه اش نبود و بعد گرسنه اش شده...شما هم نپرس...سفره و پهن کن که بیاد بشینه سر سفره

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حق داری ولی اکثرا اینجوری ان تازه شوهر من یساعت بعد داد میزنه من تا الان گرسنه موندم چرا ناهارو نمیاری😔😔😔 منه بیچاره همون اول ک اومدی پرسیدم میخوری یا ن مگ باید هرساعت بپرسم؟

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️