2733
2734
عنوان

لکنت زبان کودک..کمک

104 بازدید | 24 پست

سلام دخترمن تازگیا دچار لکنت زبان شده.کامل حرف میزنه نزدیک 3 سالشه ولی این چندوقتی که اومدیم خونه مادرشوهرم اینطوری شده.فهمیدم که وقتی میترسه اینطوری میشه.بعد یه مدت درست میشه تا اینکه دوباره بترسه.خودمون که نمیترسونیمش .به بقیه هم سپردم نترسوننش.ولی کو گوش شنوا...حالا موندم چکار کنم که کلا خوب بشه شما راهکاری دارین ارائه بدین ممنون میشم❤

لایک کنید

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مرسی راهکار خوبی بود😐

نمیدونم خودمم عزیزم 

پسر منم لکنت داره هنوز خوب نشده گلم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
دقیقا وقتی کسی دعواش میکنه یا توی تاریکی میترسه اینطوری میشه😕

ببین پسر خودم مشکل لکنت داره مخصوصا وقتی استرسی میشه

ولی اینا عوامل تشدید کننده است نه خود عامل

نیاز به پزشک داره

منم پسرمو میخوام ببرم

دختر منم یه مدت اینجوری شده بود.. خدا میدونه که چقد غصه خوردم

همه گفتن از چیزی ترسیده.. ولی خب نترسیده بود... یه مدت بعد خودش اوکی شد ..

دکترش گفته بود اصلا توجه نکن و هی ب بچه گیر نده و هی سعی نکن حرفشو قطع کنی و با حوصله گوش کن.. اگه حساسیت نشون بدی خودشم حساس میشه 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
ببین پسر خودم مشکل لکنت داره مخصوصا وقتی استرسی میشه ولی اینا عوامل تشدید کننده است نه خود عامل نی ...

اها یعنی ببرمش گفتار درمانی؟بعد اونجا چکار میکنن برای بهتر شدنش؟

ای جانم خوب میشه انشالله.خداحفظش کنه براتون😊❤

ممنون مهربون😍😍😍

2706