2737
2739
عنوان

خسته نباشید همگی

162 بازدید | 0 پست

با این اتفاقات اخیر  در مورد تاپیک های دوستی ک چند نفر بی هیچ توهین و آزار کلامی ب بقیه  در کمال ارامش رفته بودن یه گوشه داخل یه تاپیک داشتن باهم دوستانه معاشرت میکردند نه بی ادبی ب بقیه کاربرا میکردند نه وارد تاپیک هایی ک بهشون مربوط نبود میشدن و نه آزاری ب بقیه میرسوندن اما یه عده کاملا با غرض ورزی اومدن و جنجال ب پا کردن و هی تاپیک اعتراض پشت تاپیک اعتراض زدن و نی نی یار تگ کردن و خلاصه تمام زورشون رو زدن ک آزار برسونن برای من بشخصه چهره ی واقعی خیلی از کاربر ها مشخص شد  خیلی ها بودند ک از نظر من ۲۱ ساله خیلی با سواد و با شخصیت جلوه میکردند اما با این اتفاقا اون روی اصلیشون رو دیدم  متاسفانه  من روتون حساب میکردم خانوما خیلی بیشتر از این حرفا روی مهربونی و شخصیتتون حساب کرده بودم  

واقعا نمیدونم در برابر کاری ک کردید چی بگم  اما بدونید بی دلیل و بی جهت دل خیلی هارو با توهین هاتون و قضاوت هاتون و حرف های نسنجیدتون شکستید  

تنتون سلامت🌺💔 

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉