2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیال بابا

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بیخیال بابا قد کوتاهی خییلیییییی  خوبه 

مثه من نیستی که قدم عین چی بلنده و همه مسخره میکنن و جز تکواندو هیچجا به دردم نمیخوره

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2738

از صب تا حالا هزار دفعه این تاپیکو زدی  

مام گفتیم این دختر خیلیم عالیه فقط اعتماد به نفسش کمه

بازم گوش نمیدی 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
بیخیال بابا قد کوتاهی خییلیییییی  خوبه  مثه من نیستی که قدم عین چی بلنده و همه مسخره میکن ...

چنده قدت 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

یه کفش پاشنه بلند بپوشی حله ها

بعدشم قد و وزن معیار سنجش ادما نیست که

رو اعتماد به نفست کارکن

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

عروس عمه ی من فقط چهره ی خوب داشت قدش کوتاهترم بود ینی فقط ی وجه مشترک باهات داشت دیپلمم نداشت پسر عمم ۲ متر قدشه ینی اختلاف شدید قد

فقططططططططططططط خدای اعتماد ب نفس

توصیم اینه ذره ای اعتماد ب نفستو کم نکن از کفش پاشنه دار استفاده کن یا از این پاشنه مخفیا بگیر (اگه دوس داری اگه نه ک خیلیم خوبی)

2706