2733
2734

همسرم وقتیکه اومد خواستگاری من هیچی نداشت خودش بود و لباس تنش کارش هم موقت بود من شاغل هستم و حقوقم هم خیلی‌ خوبه ، بعد از ازدواج کلا وضعیتش رو تغییر دادم یعنی شغل جدید و پردرآمد براش پیدا کردم و بدهی هاش رو‌تسویه کردم ماشین خریدم بعد هم تمام تلاشم رو‌کردم که با حقوق هر دو تامون خونه خریدیم ، اون زمان که سر ماه حقوق می‌گرفت حقوقشم خیلی‌ خوب بود همه رو میداد دست من منم برنامه ریزی میکردم و به قاعده خرج میکردم و مسافرت هم می‌رفتیم پس‌انداز هم داشتیم ولی از وقتیکه شغل قبلیش رو گذاشت کنار و با کمک برادرم بیزینس جدیدش رو شروع کرد و وضعیت مالیش هم بهتر شد طوری که حقوقش دیگه ثابت نیست و پروژه ای کار می‌کنه و‌چون چندین پروژه با هم داره و منم درگیر کارهای خودم هستم چندان کاری به حساب و کتابش ندارم چون بچه مدرسه‌ای دارم و‌باردار هم هستم و شاغل هم هستم. از وقتیکه درآمدش طوری شده که ثابت نیست رفتارش هم عوض شده ، مدام درآمدش رو‌ از من پنهان میکنه ، تا حرف می‌زنم زود عصبی میشه و کوره درمیره ، تا اعتراض میکنم میگه سرم شلوغه گرفتارم کار دارم ، اصلاً بهم محبت نمیکنه مدام سرش تو‌ تی وی و اینستاگرام و لبتاب هست ، قبلاً بدون مشورت با من آب هم نمی‌خورد ولی الآن کوچکترین مسائلش هم از من پنهان میکنه ،باردارم و خیلی‌ حساس شدم دکتر استراحت مطلق بهم داده و مرخصی گرفتم تو خونه خوابیدم اصلا همکاری نمیکنه برای هر کاری چندین و چند بار باید ازش تقاضا کنم حتی بردن آشغال ها هم بزور انجام میده  افسردگی گرفتم مدام گریه میکنم ، طفلک بچه ای که تو شکمه منه

متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه

مردا همینن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگن معرفت خانوم هارو باید زمان نداری شوهراشون شناخت

و مرد هارو موقع پولداریشون

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2731

هر وقت تو فیلم ها می‌دیدم که یارو صدقه سر زنش به نون و نوا رسیده و بعداً نمک نشناسی می‌کنه فکر میکردم اینا فیلمه ولی الآن خودم......

متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه

چی بگم شاید بحث مغرور شدن و جوگیر شدن وسط نباشه 

شاید مشکلی چیزی ایجاد شده 

حرف بزنین باهم

وا اینکه برام جای سواله شما خونه رو که خریدین خوب با تلاش هردوتون خریدین 

حالا خونه بنام شمام هست یا همش بنام شوهرتونه؟

بیا خوب باشیم.....؛

اصصصصصلا فک نکنیا چون بعدا پولدارشده اینشده

من شوهرم وضع مالیش بقدری اوکیه امروز ی خونه رو پسن کنه هرچقدر گرون 

فردا میگیره

بازم عین شوهر توعه

قلدرررررررر ب تمام معنا بخاطر پولش

مغرورررر بخاطر،پولش

همش منم منم بخاطر پولش

ازهیچی نمیترسه بخاطر پولش

منکه دوماهه یجوری پیرشدم سراین قصیه

مثلا حرف از خانومه شخص دیگ شده بود گف بابا من تحمل اینارو ندارم مهریشو نقدی میدم میگم هررررری

مهریه اون خانوم بالای دومیلیارد میشه

همیشه ازپولدار باید ترسید

جز این همه اخلاقاش خوبه دوسش دارم ولی حیییف

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2706