2733
2739
سلام دوستان .من بعد یکسال و چند ماه دارم فردا میرم خونه ی پدرم برای مسافرت... دفعه ی قبل که خونه بابام بودم زن داداشم که تازه عروس خانواده امون شده بود خیلی به من متلک مینداخت و از اونجایی هم که من آدمی نیستم که بتونم در لحظه جواب بدم و بعد جوابها به ذهنم میاد😊 ساکت میشدم اواخر مسافرتم زن داداشم منو واسه ناهار دعوت کرد و یک غذای ساده هم پخته بود .. فردای اونروز داداشم اومد خونه ی بابام و ناراحت بود و میگفت زنم حالش خوب نیست و خونریزی شدید کرده و ... بعد از کمی این پا اون پا کردن گفت مادر زنم حتا اومده براش تخم مرغ شکونده و من و مادرم هاج واج نگاش میکردیم که چرا تخم مرغ؟؟ بعد که زن داداشمو فردا دیدم گفت مامانم برام تخم مرغ شکونده و گفته که یک خانمی چشمت زده که حالا بمااانددد کی هست ... و مدام بحثو پیش میکشید و میگفت که چشم خوردم ... تا اینکه دیگه دلش طاقت نیاورد وگفت که تخم مرغ به اسم من شکسته و من چشمش زدم... من اونشب خیلی دلم شکست و خیلی گریه کردم... اینم بگم که ایشون جزو زیبا رویان محسوب نمیشه و قد و قیافه و اندام خیلیییی معمولی داره... ولی بعد از این ماجرا من بلیطمو جلوتر انداختم و با حالت دلخوری برگشتم... تو این یکسال هم تماس تلفنی نداشتم حالا فردا میخام برم خونه ی بابام ... به نظر شما اگر دیدمش چه رفتاری باهاش داشته باشم
 اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا براى همچین ادمایى همیشه اماده به جواب باش وقتى اینجور گفت تو هم باید میگفتى من اصلا وقت فکر کردن به تو رو ندارم که بخوام چشمت هم بزنم
خدا جونم خودت مواظب پسر کوچولوى من باش 💜💜💜💜💜💜💜
نه فرشته جان چون ایران نیستم و بچه ی کوچیک دارم
 اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس
2738
محل سگ بهش نده... خیلی ناراحت شدم عزیزم... وقتی دور همین تعریف یکی از دخترای فامیلتپن یا عروسای فامیلتونو بکن... بگو چقد خوشگله و فلانه و بهمانه ... حالم از این آدما بهم میخوره که هیچی نیستن و فقط ادعا و کمبود دارن... خاک تو سرش
سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
تازه اوندفه که رفتم شوهرم هم باهام بود و آبروم جلوش رفت خداروشکر ایندفه دارم تنها میرم
2706