2733
2739
عنوان

زندگیم داره از هم میپاشه

834 بازدید | 21 پست

یکی از همکلاسی های دانشگاهم بهم پیام داده آقا از منم کوچیک تر چتامون فقط درسی و بهم گفت آبجی منم به حساب برادری جوابش دادم به قرآن هیچی بینمون نیست 

شوهرم گوشیم چک کرده دیده میگه بهم خیانت کردی 😔 چطوری بهش بفهمونم ؟؟؟ هر چی توضیح میدم قبول نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقد از خانمای متاهل این مدلی بدم میاد ینی چی شما که شوهر دارین واه واه😐😂

شوخی کردم اسی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

شوهرت دنبال بهونه ست وقتی پیام ها رو خونده و میدونه چیزی نیست الکی داره فیلم بازی میکنه میتواد اذیتت کنه امیدوارم عاقل باشی و به حرفی که من میزنم عمل کنی تا نتیجه بگیری چون من تجربه شو دارم برگرد بهش بگو هر جوری که دلت میخواد فکر کنم مهم نیست بیا مهر منو بده و تمومش کنیم کاملا محکم جدی خونسرد بخدا نتیجه میگیری من دقیقا همین تجربه رو دارم تا اینو گفتم شوهرم دو ساعت بعد برگشت آشتی کردیم 

درخواست دوستی رد میکنم 
2740

بهش توضیح بده چت هارم نشون بده اما واقعا این ابجی گفتنه چیه اخه ادم بدش میاد اون اگه واقعا چت درسی میخواست بکنه و نمیخواست الکی هی بیشتر نزدیک شه میتونست رک و راست و با شخصیت سوالشو میپرسید و عوض ابجی ابجی هم خانم فلانی صدات میکرد

باید از اول میگفتی به همسرت الانم اون ابجی و اینا رو نشون بده من مذهبی نیستم اصلا غیر مذهبیم ولی خدایی من که مجردم رفتم دانشگاه 1 پسر شماره یا اینستا منو نداشت حتی سلام هم نمیکردیم چجوری متاهلی شماره میدین برای درس یکم حق با شوهرته عزیزم

خوب عزیزم ادم وقتی متاهله بابد بیشتر رعایت کنه حداقل از اول بهش میگفتی که در جریان باشه

از من کوچیک تره بخداگفت آبجی منم راهنماییش کردم من نه تو فاز این کارام تازه نرفتم دانشگاه که الان ارشدم ۶ سال من دارم میرم کی خیانت کردم

اگر چتاتون فقط درسی بود و چیزی نبود شوهرت نباید غیر منطقی رفتار کنه با آرامش پیش برو یبار توضیح بده دیگه کشش نده زمان درستش میکنم و شما هم هیچ گونه کمک درسی ب کسی نکن شوهرت حساسه زندگیت تلخ نکن

از من کوچیک تره بخداگفت آبجی منم راهنماییش کردم من نه تو فاز این کارام تازه نرفتم دانشگاه که الان ار ...

الکی بهونه کرده چتارو بده بخونه بگو حرفی نیس که بخواد خیانت باشه 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

عزیزم بنظرم یکم زیاده روی کردی و حتی اگه به اسم داداش و آبجی باهم چت میکردین به شوهرت باید اطلاع میدادی ک چنین اتفاقی نیفته.

الانم میتونی بری پیش شوهرت بگی ک من باید بهت میگفتم اما نگفتم و از دلش در بیاری ..

فقط ی چیز دیگه میمونه ، خواهر گلم، کسی با داداش و آبجی صدا کردن  ابجی و داداش واقعی نمیشه نامحرم نامحرم و حرف زدن با نامحرم درست نیست❤