2733
2739
الان چندجاییه میبینم تو نی نی سایت میگن 20 میلیون میشه

ن بابا.من پارسال انجام دادم.امسالم قرار بود انجام بدم باز ک سلفری دادم بجاش

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من انجام دادم سر یه عفونت چون ان تی و غربالگری نرفته بودم پول ژنتیک هم دادم اونم تست کنن در کل شد ۷میلیون برای ۵ماه پیش

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
سالم بود نی نیت؟؟ 

پارسال بله خداردشکر.امسال هنوز جواب سلفریم‌نیومده.اما میدونم ایشونم سالمه خداروشکر😍😍😍

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
برای سلامت جنین که خدایی نکرده اگه سندروم داون داره تشخیص بدن حالا چیزای دیگه هم هست چون ما زوج مینو ...

اها مامانم ۶ سال پیش انجام داد ۱ ملیون 😐تا الان شاید ۴ ۵ ملیون شده باشع

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
ایشاللع صحیح و سالم بغلش میکنی عزیزم😍برای منم دعا کن

انشالله عزیزم.نگران نباش.این ازمایش اسمش روشه.غربالگریه.اکثر بچها سالمن.بسپار ب خدایی ک هیچ قدرتی رو دستش نیس

برای سلامت جنین که خدایی نکرده اگه سندروم داون داره تشخیص بدن حالا چیزای دیگه هم هست چون ما زوج مینو ...

عزیزم ما هم زوج مینورم هستیم انجام دادم ۵ ماه پیش با دفترچه ۸۰۰ هزینه دستمزد دکتر که آزمایش انجام داد ی ۶۰۰ برا جواب ازمایش و ۵۰۰ هم گرفتن برا سندروم هم کار کردن روش ی ۱۰۰ و خورده های هم وسایل شد برا آزمایش میخواستن  بگیرن

بعد هفته ۷ برو سونو قلب جواب سونو رو ببر مرکز بهداشت فرم شماره یک یا سه رو بگیر اون فرم رو ببر مرکز ژنتیک پول کمتر میگیرن 

نگران هم نباش هر چند من خودم از اول بارداری تا جواب ازمایش استرس داشتم و داغون بودم اما خداروشکر بچم سالمه

عزیزم ما هم زوج مینورم هستیم انجام دادم ۵ ماه پیش با دفترچه ۸۰۰ هزینه دستمزد دکتر که آزمایش انجام دا ...

پس شمام مث ما بودین،زیر نظر خوده مرکز بودین هزینه کمتری براتون گرفت پس،ما چون زیر نظر خودشون بودیم،آزمایش قبل بارداری که یک تومن میشد برامون رایگان شد. حتما چیزایی که گفتی یادم میمونه، ممنونم ازت خیلی دلگرم شدم😍😍😍

انشالله عزیزم.نگران نباش.این ازمایش اسمش روشه.غربالگریه.اکثر بچها سالمن.بسپار ب خدایی ک هیچ قدرتی رو ...

برای منم دعا کن بچه ام سالم باشه

آزمایش غربالگری برام زده ریسک بنیابین 

۱به ۱۵۰۰

خیلی استرس دارم همش میگم هیچی نیست اما ته دلم خالیه

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام
برای منم دعا کن بچه ام سالم باشه آزمایش غربالگری برام زده ریسک بنیابین  ۱به ۱۵۰۰ خیلی استرس ...

اوووووه ۱ به ۱۵۰۰ معلومه سالمه.نگران نباش گلم

2706