2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم میگم اما این دکترا هی ته دل آدم خالی میکنن که ریسک داره.

عزیزم میشه آزمایش منو یه نگاه بندازید ریسکش چقده؟؟

هنوز پیش دکترم نرفتم سر در نمیارم عزیرم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
اوووووه ۱ به ۱۵۰۰ معلومه سالمه.نگران نباش گلم

لیلی جان ازمایشمو پست بالا تر فرستادم به نگاه بنداز ببین ریسکش چنده؟؟

ممنون

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728

من تقریبا اواسط  فروردین ۱۴۰۱ انجام دادم که ۱۵۰ هزینه مشاوره،۵۰۰ هزینه سونوگرافی و ۲۶۷۰ هزینه آزمایشی شد درکل حدودای ۳۲۰۰ انجام دادم و بنظرم ارزش انجام دادنشو داره و فعلا منتظر جوابم.

عزیزم ما هم زوج مینورم هستیم انجام دادم ۵ ماه پیش با دفترچه ۸۰۰ هزینه دستمزد دکتر که آزمایش انجام دا ...

سلام خانومی شما بچه تون به دنیا اومده إن شاا... ؟؟

جواب آمینوتون منفی بود و بچه تون سالم ...

من خیلی نگرانم البته دکترم گفت که احتمال قطعیت آمینوسنتز در حال حاضر بیشتر از بقیه موارده ۹۹/۵٪ ولی خبدل مادره دیگه 😢😢

سلام خانومی شما بچه تون به دنیا اومده إن شاا... ؟؟ جواب آمینوتون منفی بود و بچه تون سالم ... من خی ...

سلام عزیزم،تازه پیامتو دیدم، نه هنوز دنیا نیومد، یک ماه دیگه دنیا میاد،من آمنیوسنتز انجام ندادم،اشتباه فکر میکردم، بجاش cvs انجام دادم که مینور یا تالاسمی بودنو نشون میدونه که جوابش اومد بچم مینوره

سلام خانومی شما بچه تون به دنیا اومده إن شاا... ؟؟ جواب آمینوتون منفی بود و بچه تون سالم ... من خی ...

توکلت بخدا باشه، میدونم چی میگی، از ته دلم از خدا میخوام بچت صحیح و سالم باشه، بد به دلت راه نده

2740