2733
2734
عنوان

اعتماد نکنید،پیرو تاپیک نی نی یار۵

327 بازدید | 22 پست

من پرستارم،چند سال پیش ی بچه داشتیم مریض بود سال ۹۸ فوت شده بود،بعد اونروز تو اینستا عکسشو دیدم گذاشتن و از مردم پول میخان برا کمک،رفتم دایرکت گفتم آدرس و شماره تلفن و شماره کارت بدین میخام کمک کنم،خلاصه همه شو دادم دست پلیس فتا تا آخرین بارش باشه با عکس بچه ی مرده بقیه اخاذی نکنه.

اینجام خیلی میان میگن بیایین کمک کنین ، پول ندارم غذا بخرم،اعتماد نکنین بیشترشون دروغه،پول نداره بره گوشیشو بفروشه،بسته اینترنتی میتونه بخره،ولی غذا نمیتونه🤔🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله درسته

مامان من هر چی پول و صدقه هست رو میده به مسجد 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

چی بگم والا 

ولی من از نزدیک کسی رو‌میشناسم ک وضعش واقعا خوب نیست ولی نت رو ب خاطر درس آنلاین بچه ش باید داشته باشه 

مگه خرج ی نت چقده؟؟؟؟؟

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )