2737
2739
عنوان

شوهرم گفت برو گمشو

3966 بازدید | 100 پست

امروز میرفت سرکار ۶ صبح بیدار شدم ک براش لقمه بگیرم دستشویی بود اومد گف نمیخوام میرم با کارگرا میخورم بعدم من عصبی شدم . همه چیو پرت کردم یخچال رفتم خوابیدم . منتظر بودم خدافظی کنه بره چون همیشه قهرم باشیم اینکارو میکنه اما رفت در بست بهش همون موقع گفتم دلت خنک شد با این کارت یا منو سوزوندی بیشتر؟ زنگ زد ج ندادم بعد ویس داد واتساپ که تو بیشعوری گاوی بد رفتار میکنی رفتارات زشته نمیفهمی چطور برخورد کنی فوش مادر بهم داد و به خودمم فوش خیلی زشت داد بعدم  گف تا شب وسایلت همه جم میکنی تا من برگردم گم میشی از خونه من بیرون ک.س.ک.ش بعدم گف عوضی تو راهم جرعت داری تنت میخواره یه کلمه دیگه بگو تا برگردم لت و پارت کنم بزنم لهت کنم کلی هم باز حرف زشت زد منم دیگ جواب ندادم ب پیامش.   صبح پول ب حسابم زده بود برگردوندم حسابش بعدم زنگ مادرشوهرم زدم گفتم اینجوریه من دارم میرم . گفت نه نمیزارم بری بیجا میکنی بری تو واسه چی باید بری اون غلط کرد هرچی گفت به من گفت نزاری بریا من پامیشم میام حرف میزنیم بعدم شوهرم باز پولو زد حسابم  مادرشوهرم گفت این یعنی میخوام آشتی کنم غلط کردم تو نرو اما نمیدونه چطوری باید آشتی کنه بلد نیس تشکر کن ازش مجبورم کرد ازش تشکر کنم اسکرین شات رسیدش فرستادم نوشت حرف نباشه منم به اجبار مادرشوهرم گفتم ممنونم دستت دردنکنه مراقب باش اونم دید پیاممو هیچی نگفت دیگه الانم داره میاد خونه . مادرشوهرمم خیلی باهام حرف زد اخرم گفت یا رومی روم یا زنگی زنگ تصمیم درست بگیر یا باید همیشه بگی چشم چشم چشم چشم آروم باشی مهربون باشی یا تو عصبی اون عصبی اینجوری هیچی از زندگیتون نمیمونه کاری نکن که پس فردا بگه ما زندگیمون تموم شد. گفت پاشو امروز مثل همییشه کارات کن . کار اشتباهی کردم؟ به نظرتون باید میرفتم ؟ اما بقول مادرشوهرم میگفت تو بری بفهمه رفتی زنگ میزنه میگه پاشو بیا اون موقع همش هی باید بری بیای عادت میکنه ی بار بگو نه نمیرم ی بارم اصلا اگر گفت نشنیده بگیر انگار کری بعضی وقتا باید کر بود 

چرا همچیو پرت کردی خب

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توام مشخصه اعصاب نداری اول صبی همه چیو میکوبی روهم 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740

جفتتون درست رفتار نکردین حالا گیرم خواسته بره سرکار بخوره لازم بود پرت کنی وسایل و یخچال؟ منم باشم بهم برمیخوره اونم اشتباه کرده فوش داده به خانوادت و توام کارت درست نبود کش بدی 

الکی الکی سر یه صبحانه اوقاتتو تلخ کردی

خب حالا چرا پرت کردی تو یخچال😐میزاشتی واس فرداش 

اصن چراتو پامیشی بش صبونه میدی 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

اره ۱۰۰٪ یعنی چی آخه باید میرفتی شوهرت بهت فحش مادر داره اونوقت براش نوشتی ممنونم؟؟

وات_د_فاز#  

چرا طلاق نمی‌گیری خب؟؟واقعا برات مهم نیست فحشایی که به خانوادت میده ؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

والا مادرشوهرت عاقله... همین که منصفانه و عاقلانه حرف زده جای شکر داره برات

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............