2737
2734
عنوان

خانمای دانشجو بیاید.خ استرس دارم

132 بازدید | 7 پست

من دیپلم نظام قدیمم

واسه دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم.غیر حضوری تمام کاراشو انجام دادم .انتخاب واحد کردم شهریه دادم.بهم شماره دانشجویی دادن

اینترنتی تمام مدارکمو ارسال کردم و قبول کردن.

منتها من دانشجو بودم ۷سال پیش و هنوز انصراف ندادم درسمو نیمه کاره ول کردم.

ز زدم ب دانشگاه گفتن اگ مدرکی دست دانشگاه آزاد نداری هیچ کاری نمیتونن بکنن

الان من اصل دیپلمم و به فوتو از گواهی موقت مدرک پیش دانشگاهیم دارم.اما نمیدونم اصل مدرک پیشم کجاست؟! آیا دست دانشگاهه؟یا دست مدرسه

چون اون موقع مدرکم آماده نشده بودو گواهی موقت داشتم.

ممکنه مدرسه فرستاده باشه دانشگاه.؟!

حالا من واسه ثبت نام حضوری برم ردم میکنن ؟!یا بهم فرصت میدن مدرکمو بیارم .فوقش انصراف میدم از دانشگاه قبلیم مدرکمو میگیرم

میترسم ازینجا مونده بشم.

با فوتوی گواهی موقت ثبت نامم میکنن؟؟

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

لطفا اگر کسیو دارید کارمند دانشگاهه یا اطلاع داره بهم بگید از نگرانی درم بیارید

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به کارشناس رشته ات پیام بده .راهنماییت میکنه ولی من ارشد فقط  با کپی فوق دیپلم وکارشناسی ثبت نام کردم ترم آخر هستم .برای فارغ التحصیلی باید اصلو داشته باشی .منم اصل مدرک کاردانی و دیپلممو گم کردم

2731

نه بابا الان همه دانشگاه‌ها معطل پولن

فرصت میدن 

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

گلم ببین منم دقیقا اینطور شد مدارکت دست دانشگاه قبلیه اگ‌روزانه بودی ک ی هزینه انقراف باید بدی اگ شبانه یا پیام نور یاازاد بودی فکز کنم هزینه نداره من شبانه بودم هزینه نداشت فقط رفتم دانشگاه درخواست انقراف دادم بعد رفتم دانشکده درسای تخصصیم اونجام درخواست دادم ی لیست بهم داد ک شماره امور دانشجوییی اتوماسیون تغذیه خوابگاه اینا بود زنگ زدم شماره دانشجوبیم و گفتم انصرافم وثبت کردن بعد رفتم دوباره دانشگاه گفتم بهشون اونام کارت دانشجوییم و گرفتن و اصل دیپلمم و بهم دادن 

مدارک دست دانشگاه هر دانشگاهیی بخوای بری اصل مدارک و میخواد برااینکه جایی دیگ بااصل مدارک دانشجو نباشی 

و اینکه ب دانشگاه جدیدت بگو‌مارای ثبت نام و‌برات انجام بدن شرایطت بگو بهشون دیر نمیشه ثبت نام

2740