2737
2739
عنوان

دلم بد جور شکسته

152 بازدید | 18 پست

سلام خوب هستین. خانوما نزدیک دو ماهه خانوادم به عشقم جواب رد دادن نگین عشق نبود با یه بار نه گفتن رفت چون بالای ده بار اومدن و بالای هزار هزار بار از طرف خانوادم بی  محل شدن و خانوادم وقتی پسره و خانوادش رو میبینه انگار قاتل امام حسین رو میبینه نگین حتما دلیل خاصی دارن که نه ندارن قبل خواستگاری خانوادم عاشق پسره بودن بعدش عوض شدن الان دیگع عشقم ازم سرد شده چه خودش چه خانوادش میدونم هیچوقت بر نمیگرده مگه این که خدا معجزه کنه و بهش برسم که خدام معجزه نمیکنه برام 😭

جون هر کسی که دوس دارین برام دعا کنین به زودی زود عروس شم اسمم طاهره اس تورو خدا دیگه دوس ندارم پیش خانوادم بمونم بدم ازشون میا

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

کاش برمیگشتم قبلو‌ ازدواج‌نمیکردم با عشقم ۷سال دوست بودیم ازدواج کردیم اما دوست دارم‌برگردم به عقب دوست بمونیم تو اتاق خودم بمونم نمیگم عاشقش نیستم اما یت حس دلتنگیی عجیبی به خانوادم دارم به مامانم امشب که برا تعطیلات اومدم فقط ۷ روز نمیگذره دلتنگ شدمو اومدم الان انقد گریه کردم که انگاری دور از جون خانوادم از دست دادم کسیو 😔😔قلبم تاحالا انقد نشکسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم عزیزم خدا کمکت کنه❤️

هر چی از خدا میخوای بهت بده انشالله 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2731
کاش برمیگشتم قبلو‌ ازدواج‌نمیکردم با عشقم ۷سال دوست بودیم ازدواج کردیم اما دوست دارم‌برگردم به عقب د ...

خدا کمکت کنه ولی من عاشق عشقمم کاش واسه یه شب شده زنش شم روز بعدش بمیرم 

هیچ وقت هیچوقت تا عمر دارم خانوادمو نمیبخشم آخه فقد بحث ازدواج نیست بحث خیلی چیزای مهم زندگیمه

کاش برمیگشتم قبلو‌ ازدواج‌نمیکردم با عشقم ۷سال دوست بودیم ازدواج کردیم اما دوست دارم‌برگردم به عقب د ...

ناشکری نکن عزیزم، الان حالت خوب نیست درست ولی، به شوهرت ربطش نده، حالتو عوض کن آدم یه وقتایی دلش میگیره حق داری ولی این فکرا رو نکن

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
2738
اگه قسمت باشه تو سرنوشتت باشه حتما ازدواج میکنی عزیزم اما خیلی سریع حست میره خیلی عجیبه اینجوری شدم ...

کاش تجربه کنم الان رفتم پیاما قبل رو خوندم به خدا دارم با اشک می نویسم حالم خوب نیست اصلا 

یه خیر توش هست عزیزم ،فقط صبر کن صبرتو‌ ببر بالا 

تورو خدا جون عزیزت دعا کن بهش برسم هر چی زودتر 😭😭😭😭😭😭😭😭

ناشکری نکن عزیزم، الان حالت خوب نیست درست ولی، به شوهرت ربطش نده، حالتو عوض کن آدم یه وقتایی دلش میگ ...

اره اما مامانمو دیدم نتونستم تحمل کنم اگه حتی یه ذره سروصدا کردم باهاش مثل چی پشیمونم داره دلم پاره میشه دوست ندارم برگردم 

اره اما مامانمو دیدم نتونستم تحمل کنم اگه حتی یه ذره سروصدا کردم باهاش مثل چی پشیمونم داره دلم پاره ...

چی بگم عزیزم حق میدم بهت، منم راه دور قراره زندگی کنم از همین الان دلم گرفته میترسم نتونم تحمل کنم شرایط جدیدو

فقط میتونم بگم دلتو گرم کن به زندگیت، اگه میتونی به تنوعی هم ایجاد کن که براش ذوق داشته باشی

و اینکه بخاطر مامانت تحمل کن این شرایطو چون اون بنده خدا هم غصه تو میخوره🥺

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
چی بگم عزیزم حق میدم بهت، منم راه دور قراره زندگی کنم از همین الان دلم گرفته میترسم نتونم تحمل کنم ش ...

اره راهیه که باید برم اما وقتی رفتی یجا دیگه اونجا میفهمی چقد حس بدیه انگار از دست دادی کسیو ،الان مامانم کار داشت رفت تا بیرون جلوش یه قطره اشکم نریختم ،سختمه حس میکنم توانشو ندارم شوهرمم دل تنگه شهرمونه اما خب خدا کنه نظرش عوض شه دیگه جهیزیمو نبرم اونجا 

سلام عزیزم 

قبلاً هم توی یه تاپیک گفته بودی واسه عروس شدن دعات کنیم

خیلی دعات کردم الانم واست دعا میکنم که خدا تو و عشقت رو به هم برسونه

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2706