2733
2739
عنوان

اندومتریوز

1799 بازدید | 131 پست

بچه ها میشه اینایی ک چندین ساله این بیماری دارن بیان بگن چطوری کنترلش میکنن داروهای هورمونی را چطوری می‌خورید چند وقت ی بار پریود میشید مرسی ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من ٤ سال متوجه شدم 

دارو هورمونى خودم ويزان ،ى توده هم تو سينه ام در اومد مردم و زنده شدم انقدر دكتر و بررسى 

الان دو سال طب سنتى ميرم نبض ميگيره درمان ميكنه دردام ٥٠ در صد خوب شده و خونريزيمم ٥٠ در صد نرمال شده 

من ٤ سال متوجه شدم  دارو هورمونى خودم ويزان ،ى توده هم تو سينه ام در اومد مردم و زنده شدم انقد ...

گلم من خداروشکر درد ندارم دو تا کیست شکلاتی دارم و چسبندگی مثانه یعنی بقیش خارجیه و دوس ندارمم بدونم فعلا قرص ضد بارداری سیبل میخورم ولی همیشه دچار قارچ میشم ک دکتر گفت بخاطر خشکی واژنه اثرات قرصه

نه دارو شيميايى نميخورم  گياهى ميخورم  شما بچه دار شدى ؟  من بچه هم ندارم يعنى عقد ...

من ی بچه دارم ولی 10 سالشه الان 30 سالمه و دیگ بچه هم نمیخام شما دارو نمیخوری پیشرفت نکرده بیماریت

2706