2737
2734
عنوان

باز شدن بخت

301 بازدید | 32 پست

سلام خوب هستین خانوما واسه باز شدن بخت چه دعای ذکری بلدین زود جواب بده احساس میکنم واسم دعا گرفتن چیکار کنم باز شه تو عمرم جز عشقم خواستگار نداشتم که اونم جواب رد دادن خانوادم 

واقعا خیلی شرایطم سخته دوس دارم برم از خونه پدرم 

بعدش جدیدا به عشقم جواب رد دادن خیلی دلگیرم 

نیاین بگن ازدواج بده و ما که کردیم کجا رو گرفتیم خانوم محترمی که میخوای اینو بگی اگه ناراضی  هستی طلاق بگیر و اینم به دیگران نگو

تورو خدا با دلای پاکتون دعام کنین به زودی زود عروس شم اسمم طاهره اس منم دعاتون میکنم

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

فهمیدی به منم بگو

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فهمیدی به منم بگو

لایک میکنم کسی چیزی گفت بخون

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
کجای فرهنگیان هستی تا ما بیایم خواستگاری

دستت درد نکنه 

2738
صبر کن الان بگم کاری رو که میگم رو حتما بکن نماز میخونی؟

فدات شم اره بگو لطفا بعضی وقتا اره

تاپیک قبلی منو بخون 

فدات 

به زودی عروس میشی به شرطی که خودتو باور داشته باشی دنباله فرار کردن از چی هستی اینجوری فکر نکن از همین الانت مجردیت لذت ببر درست کارت خونه تفریح کلا شاد باش زیبایی خودتو تحسین کن دنبال دعا و سر کتاب اینا و اینجور چیزا نری همه چیز رو مستقیما از خدا بخواه امروز هم تو دلت افتاد یه نذری بکن برای حضرت رسول و امام حسن ان شاالله سال دیگه سر زندگیت بودی ادا کن 🌸🌸منم دعا کن 🌸

به زودی عروس میشی به شرطی که خودتو باور داشته باشی دنباله فرار کردن از چی هستی اینجوری فکر نکن از هم ...

هر چی از خدا میخوای بهت بده انشالله دلت شاد باشه همیشه 

فدات شم اره بگو لطفا بعضی وقتا اره

نه دیگه نمازتو باید مرتب بخونی اونوقت نمیشه

برو حموم با تشت آبو پر کن آیه ۳۳ سوره الرحمن رو ۷۰ بار بخون به آب خیلی کمه بعد با اون آب غسل کن

هر روز سوره چهارقل رو بخون

و همچنین همیشه همراهت داشته باش

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
2706