2737
2734
عنوان

خیانت

137 بازدید | 11 پست

سلام من 21سالمه یه پسر 4ساله دارم و الآنم باردارم این اواخر با خیانت شوهرم روبرو شدم یک ماه با اون دختره در رابطه بوده و من اونقدر پیشو گرفتم تا فهمیدم اون دختر دختره همسایمونه وقتی فهمیدم با کلی خشم رفتم شیشه های در خونشونو شکستم و کلی هم باهاش دعوا کردم الان شوهرم میگه ک پشیمونه و دیگه این کار هارو نمیکنه ولی من نمیتونم فراموش کنم حالت روحی و روانیم واقعا بهم ریخته پول روانشناس هم ندارم ک برم پیش روانشناس لطفا راهنماییم کنید تا بتونم یه کم بهتر بشم و کم تر به این موضوع و اون دختره فکر کنم حالم از شوهرم از زندگیم از همه چی بهم میخوره

😞😞😞

الهی قسم به چهارده معصومت،،،به سر بریده امام حسین،به پهلوی شکسته مادرمون زهرا،، به غریبی امام رضا قسمت میدم،هم خودم هم بچهام نگاهی بکن که خیلی محتاجیم😞 التماس دعا از تمام نی نی سایتهایی عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خیانت دیدم ولی به خاطر ارامش خودم سعی میگنم بهش فکر نکنم و بیخیال باشم

خدایا دلم انقد گرفته که کسی جز تو نمیتونه درک کنه خداجونم ازت معجزه میخوام خدایا منو به حال خودم رها نکن 
2738

شما بچه دارید بیشتر با هم وقت بذارید و بهش توجه کن که دیگه کسی فکر نکنه، شما بچه دارید بهتره بخاطر چیزی فکر و آینده فرزند تون رو خراب نکنید، اشتباه از اون نبوده ، بیشتر بهش محبت کن و فراموش کن زمانی که گذشته پیگیر باشی آیندتوخراب میکنی تمام