2733
2734
آپلود عکس

امــان از ادمــای بــد ذات ایــن زمــونــه
خــدایا ی روز خــودت بــه حــســاب اینــا بـرس هرچـه زودتـر بهـتـر ....
واقعـــا اینطـــوری نیــســت ؟!!!
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صدف مطمنی همه مردها عزیز دل یعنی اقا رضا هم مرد است ها خواستم یاداوری کنم گلم گاهی متوجه نیستم و یک حرفی میزنیم و ممکنه بعدا پیشمون بشیم ببشخ اینقدر رک گفتم عزیز دل
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
یعنی به به اون شوری شور نه به این بی نمگی صدف عزیز

داستان عشقت را ادم میخونه میگی اقا رضا ولی الان میگی همه مردها نابود بشن الهیی در ضمن من مادر یک پسر هستم که فردا مرد میشه یک جوری به من بر خورد به نظر من درست تربیت کردن بچه مهم است تا زن و مرد خوب باشه در اینده قبول ندارین
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من دنیایی بدون پسرم و همسرم را به مفت هم نمیخوام شما را نمیدونم
2706