2752
2734
عزیز شما یه خواهری کن واسم برو ببین پیجش باز میکنه؟

دیدم گلم این آیدی که هست رو نمیاره . فقط یکی هست دوهزارتا فالوئر داره. وسط اسمش سه تا خط فاصله داره یا چهارتا ؟ من با سه تا خط سرچ کردم نیاورد

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
دیدم گلم این آیدی که هست رو نمیاره . فقط یکی هست دوهزارتا فالوئر داره. وسط اسمش سه تا خط فاصله داره ...

نه یه خط بیشتر نداره

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
2731
نه یه خط بیشتر نداره

تو عکس که بیشتره . چندتا خط کنار هم ___ اینجوری 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
خب اونی که زنگ زده قصدش خراب کردن زندگی بوده دیگ محض رضای خدا نبوده ک

دقیقا . واسه همین سریع گفتم بهش بگم اگه پیجش پاک نشده باشه آدم بیکار میگیره میره خبر میده . ولی خداروشکر انگار پاک شده 😁 

من با یه خط و دو خط و سه خط این اسمو پیدا کردم یکیش رو پروفایلش عکس پسر بچه هست با ۷ تا فالوور یکی ...

ایما میشه با _._ بزنی بخدا داغونم

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
ایما یعنی پاک نکرده درسته چون واسه تو هم بالا میاد پیجش؟

نه دیگه ببین برات اسکرین شات فرستادم همه اسمایی که میشد رو زدم تا خودت ببینی شاید از رو پروفایل بشناسی

حس میکنم دقیق یادت نیست یوزرنیمشو چون زیاد هست این اسم

بذار با کیفیت بهتر بذارم اسکرین شاتارو

2706