2733
2734
پست اول نباید میذاشتی  اشکالشو نمیگم اینجا. ولی اگرم بخوای برای تاپیکت گزارش بزنیم ممکنه تعلیق ...

عزیزم حالا بیشتر برام مهمه بدونم پاکش کرده راست میگه یا ن پیجشو

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم حالا بیشتر برام مهمه بدونم پاکش کرده راست میگه یا ن پیجشو

میدونی برای چی میگم یه بار یکی مشکلشو اینجا گفت شماره همسرش تو اسکرینی که گذاشت بود  بعضیا بیشعور بودن شماره رو گرفتن رفتن گفتن زنت اومده تو سایت اینجوری گفته 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
میدونی برای چی میگم یه بار یکی مشکلشو اینجا گفت شماره همسرش تو اسکرینی که گذاشت بود  بعضیا بیشع ...

آدم بیکار زیاده . حالا این پیغام یعنی چی

اسکرین شاته🤣🤣🤣

آره عزیز ولی آیدی مونده تو عکس😐 یه بار یکی تو اسکرین شاتش شماره همسرش بود حواسش نبود. یه عده بیفرهنگ شماره رو برداشتن رفتن به شوهره گفتن زنت اومده تو سایت راجع بهت اینارو گفته 😐 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
چرا امشب همه جا باهمیم🤣

😂😂😂

آدم بیکار زیاده . حالا این پیغام یعنی چی

این یعنی همچین آیدی ای نیست. راست میگه پاک کرده حالا دائم یا موقت رو نمیدونم. چون شما از قبل پیجش رو داشتی برات بالا میاره  چندروز دیگه امتحان کنی دیگه نمیاره تو سرچ 

شاید اکانتشو دیلیت نزده  اپشو پاک کرده

اگر اکانتشو دیلبت کنه کلا پاک میشه درسته؟ دیگه مثلا من نمیتونم تو اینستا پیداش کنم؟ اره

این یعنی همچین آیدی ای نیست. راست میگه پاک کرده حالا دائم یا موقت رو نمیدونم. چون شما از قبل پیجش رو ...

عزیز شما یه خواهری کن واسم برو ببین پیجش باز میکنه؟

چقد بیشعورن ی سریا  ینی انقد بیکارم پیدا میشه 😕

آره دقیقا .  واسه خیلی وقت پیش بود  خیلی نامردی بود کارشون خودم ندیدم کدوم کاربر بود ولی میگفتن اومده تاپیک زده و گفته کاربرا چیکار کردن . دیگه نمیگن زندگی طرف خراب میشه با اینکار 😐