2752
2734
عنوان

مهد کودک خوب تو مشهد میخوام لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 108116 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به ماماناي عزيزمن مهدزرافشان رو توصيه ميكنم خيلي خوش برخورد مهربون بابچه ها وصادق هستند ورسيدگيشون به بچه ها عالي هستش هم ازلحاظ آموزشي هم تربيتي هم بهداشتشون خيلي خوبه مربيهاي تحصيلكرده وچندين ساله پرستارشون يك خانم خيلي خوش برخوردوخوبه اصلا مربيهاشونو عوض نميكنند وبچه ها خيلي راحتند وبا همه آشنا هستندپسرمن مديرمهدرو خيلي دوست داره همشون واقعا خوبن من كه خيلي راضي هستم مهدقاضي طباطبايي هست 

شماره مهدو ميزارم     05137265429 

مهد کودک درخشش (کوثر۶ ) از هر لحاظ بهترینه در مشهد 

دخترم ۳ سال مهد کودک رفت 

مهد رضا و زهرا که خیلی خیلی بد بود متاسفانه فقط ظاهرسازی میکردند از اینکه یکسال دختر طفل معصومم رو با گریه اون مهد میفرستادم خیلی ناراحتم 

سال بعد مهد درخشش ثبت نام کردم که از هر لحاظ عالی بود 

مدیریت عالی با مربیان خیلی خوب ، از نظر بهداشتی فوق العاده تمیز ، داخل هر کلاس یک دستگاه بخور سرد و سیستم صوتی مجزا داشت ، رنگ دیوارها لیمویی و درها سفید بود ولی هیچوقت کوچکترین لک و کثیفی ندیدم 

محیط مهد هر هفته ضدعفونی میشود . 

فقط برای ثبت نام کوچولوهاتون باید حداکثر تا اوایل خرداد ماه اقدام کنید چون سریع ظرفیتاشون تکمیل میشه 

تورو خدا بچه هاتونو نزارید مهد دنیای شادی توی وکیل آباد مدیریتشم دولت آبادیه ...به دختر یک ساله  دارو خواب آور داده بودن ...یعدشم ک گفتیم گفتن خورده ک خورده حتما اذیت میکرده الانم داریم شکایت میکنیم ولی توروخدا پاره تنتونو نسپارین به این جاها ..

مربیایی داله ک واقعا نمیدونیاز کدوم منطقه ان که اینطوری تحرف میزنن مثلا بچه هارو به سیاه و سفید صدا میکنن.... واقعا بی فرهنگن و بی مسئولیت ... پوشک دخترمو باز میکردم همه جاش سوخته بود اعتراضم میگردیم مبگفتن نه اینطوری نیس توروخدا گول حرفای دولت ابادی رو نخوربن

من چند روز برای اینکه دخترم عادت کنه میرفتم مهد دنیای شادی ..میدیدم مربیاشون بچه هایی بنام بهراد ک انیدوارم مامانش بخونه رو میزاشتن تو تختش حبس میکردن ک این گاز میگیره فقط باید از تو تختش بچه ها رو ببینه واقعا دلم میسوخت از اون روز تصمبم گرفتم برم شکایت کنم تا شاید بتونم کمکی به بقیه بکنم 

به نظر من بهترین مهدکودک در محدوده ابوطالب، عبدالمطلب، حر عاملی و کریمی «مهدکودک هدی» هستش که تو نکاح 29 هست. خیلی تمیز و دل‌بازه، پرستار و مربی‌ها تحصیل‌کرده و باتجربه و دلسوز و مهربون هستن و ساعت کاریش هم خیلی خیلی عالیه، خصوصا برای مامانای شاغل. من که دیدم تقریبا بهترین ساعت کاری رو توی منطقه داره. مدیرشم که انصافا از همه نظر حرف نداره. از نظر شهریه هم عالیه. تا جایی که من می‌دونم حتی چندتا از خانوادهای بی‌بضاعت منطقه رو رایگان ثبت نام کردن. من که خیلی از این مهد راضی هستم. تلفنشم 37137300 هستش.

2706