2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش به همین راحتی ک میگی بود💔

منم بخدا خیلی تو اوج سختیم تنها چیزی ک آرومم میکنه مرگ و قیامته ک خدا بحساب آدمایی ک اذیتم کردن برسه.

ولی چاره ای نیست فعلا جوونم و مقدار عمر هم دست خداست چاره ای جز صبر ندارم.

.
تهش این تیغ لعنتی پایان‌میده به همه چی 🙃

نه اصلااااا ب خودکشی فکر نکن

گناه نابخشودنیه و آخرتت تباه میشه.

با خودکشی فقط سختی های دنیا برات تموم میشه ولی گرفتار سختی‌ها و عذاب ابدی آخرت بخاطر گناه خودکشی میشی

.
2728
نه اصلااااا ب خودکشی فکر نکن گناه نابخشودنیه و آخرتت تباه میشه. با خودکشی فقط سختی های دنیا برات ت ...

خستم هیچکس درکم نمیکنه همه دارن اذیتم میکنن میخوام راحت بشم خسته شدم از این نفص کشیدنای اجباری مگه من چندسالمه ک این همه بدبختی رو باید تحمل کنم حالممم خیلی بده😭😭😭😭

خستم هیچکس درکم نمیکنه همه دارن اذیتم میکنن میخوام راحت بشم خسته شدم از این نفص کشیدنای اجباری مگه م ...

عزیزم توکلت ب خدا باشه 

رابطتتو با خدا بیشتر کن

منم آدما اذیتم کردن روحم خستست 

تنها چیزی ک آرومم میکنه یاد خداس.اون  لحظه ک اذان میگه وضو میگیرم وایمیسم واسه نماز انگار خیلی سبکم. بین زمین و آسمونم و انگار کوله بار عذاب هام از دوشم برداشته میشه.

وضو بگیر نماز بخون روزی یه صفحه قرآن بخون تا آروم شی🤗🥰

.
عزیزم توکلت ب خدا باشه  رابطتتو با خدا بیشتر کن منم آدما اذیتم کردن روحم خستست  تنها چی ...

هه خدا از کدوم خدا حرف میزنی همون خدایی ک تک تک عزیزامو جلو چشمام ازم گرفت؟ همون خدایی ک حال بد هرشبم رو میبینه کاری نمیکنه؟ ول کن جون ناموست خدا هم دیه پشت کرده به ما