2733
2734
سلام

می خواستم بدونم اختلاف سنی زن و مرد چند سال بهتره باشه یعنی تا 5 سال یا بیشتر بد نیست ؟
مثلا من که 26 هستم دنبال یک همسر چند ساله بگردم در زندگی به مشکل نمی خورم ؟
کسانی که تجربه زندگی دارن می تونن لطفا اگر فضولی نیست اختلاف سنیشون با همسرشون رو و بگن؟ و تاثیر خوب داشته یا بد تو زندگیشون و آیا راضی اند؟
البته این قسمت دوم سوالم اختیاریه شاید بعضی نخوان بگن اشکالی نداره .. همون قسمت اول سوالمو بگنم ممنون میشم

مرسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
رااااستی به نظرم اسم کاربریتون رو عوض کنید ...اون بالا قسمت تماس با ما میتونین به مدیریت میل بزنید
اول از همه خودتون رو باور کنید
زشت یا زیبا مخلوق خداییم و جدا از صورت زیبا باید سیرت زیبایی داشته باشیم تا بتونیم کسی رو خوشبخت کنیم...
چه بسا افراد زیبا هستن ولی متاسفانه بویی از انسانیت نبردن و انسان برای لحظه ایی ندیدن اونا لحظه شماری میکنه...و البته هم هستن افرادی که شاااید در ظاهر چهره زیبایی ندارن ولی انسانها از همنشینی و هم صحبتی اونا خوشحاله و احساس آرامش میکنه...
همه مخلوق خداییم پس زیباییم...
این موارد به نظرم در کلیه موارد صحت داره
در تحصیلات -امکانات مالی و.....
امیدوارم حرفام رو توهین ندونید و در آخر خودتون هستین که تصمیم میگیرید...
همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم
بستگی مستقیم به بلوغ فکری دو طرف داره
اما بزرگ تر بودن بیش از حد هم ممکنه به اندازه ی کم سن و سال بودن معضل ایجاد کنه

بازم میگم همه اینا به بلوغ فکری و روند تربیت و تکامل طرف ربط داره

من با همسرم 1 سال و 3 ماه و 1 روز اختلاف سنی دارم و بسیار از زندگیم راضیم و احساس خوشبختی می کنم
و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚