2737
2734
عنوان

به نظرشما مادرم زیاده خواه

389 بازدید | 31 پست

یاشوهرم خسیس?واس ناهارقرار گذاشتیم بریم یه رستوران که هرکس واس خودش غذابخره بعد بیاییم بیرون تو فضا سبز بخوریم مامانم کوبیده وخواهرام مرغ سفارش دادن ماهم کباب بختیاری وسالادوسوپ واس بچم سفارش دادیم سفره اونداختیم داشتیم مبخوردیم که بچه برادرم که تنهایی با مادرم اومده بود گفت من بختیاری میخوام منم یه تیکه کوچیک واسش توظرف گذاشتم دادم بعد ازاون مامانم همش اخم کرده بود تا اینکه رفتیم خونه فرداش زنگ زدم گفت چه شوهرخسیسی دس نکرد از تو ظرفش یه تیکه به بچه بده اگه داداشت جا شوهرتو بود فوری واس بچت میخرید نه یه تیکه مثل گداها بهش دادین منم ناراحت شدم خیلی ولی خدافظی کردم به نظرشما شوهرم خسیس?ازنظرمن خسیس نیست فقط نه به کسی چیزی میده نه از کسی توقع داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر شوهرت میخرید اشکالی نداشت اما مامانت هم اگر دلش واسه نوه اش سوخت چرا خودش نخرید؟

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2738
کلا خسیسه که گذاشته بقیه دست تو جیبشون کنن و حساب نکرده چطور روش شده😳

خب قرار گذاشتن هرکس غذای خودشو حساب کنه!!!!

بچه برادرشون هم همراه مامانبزرگش اومده....

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

اینکه دوره همی دانگی حساب میکنین بد نیست ولی خب جالب هم نیست. 

ما که جمع میشیم هر دفعه یه نفر غذا درست میکنه یا اگه نخواد درست کنه شوهرش میخره. 

ولی هر چی باشه همه بنظرم باید یه نوع غذا بخورن اگه قرار بود هر کی یه کی بخوره که همه خونشون میخوردند بعد غذا دوره هم جمع میشدین

کلا خسیسه که گذاشته بقیه دست تو جیبشون کنن و حساب نکرده چطور روش شده😳

وا خوب شوهرخواهرام وبابامم بودن تازه هرکی جدا جدا رفته بود ما ازهمه دیرتر رفتیم

2706