2737
2739

سلام دوستان دکترگفته فعلا به سی تی نیاز ندارید

اکسیژن خونمون هم خوبه ولی نگرانم 

تجربه داشتین اکسیژن بالا ریه درگیرباشه؟

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  

بلہ ۳۰ در صد 

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدرشوهرم ۹۷ بود ولی حدودا ۵۰ درصد درگیری داشت و سرفه زیاد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

نه عزیزم نترس اکسیژن اگه زیر ۹۶ باشه ینی ریه درگیره 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
ربطی نداره با هر اکسیژنی ریه درگیر میشه

😕 نمیدونم دکتر من اینک گفت البته من ۹۷ بودم

اسکنمم پاک بود ولی اکسیژن بالا و پایین میشد حتی ۹۶ ام شد ولی دکتر گفت درگیر نیست ریه ات اکسیژنتم خوبه 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738

ممنون از همه شما عزیزان.دکترگفت همه کرنایی ها درگیری ریه دارن اگه اکسیژن بالاباشه اگرم درگیرباشه خودبه خود خوب میشه جای نگرانی نداره پناه برخدا انشاالله خدابه همه بیمارا شفا بده❤

ربطی نداره با هر اکسیژنی ریه درگیر میشه

دکترگفت همه ریه درگیرمیشه ولی اکسیژن بالا باشه خودش خوب میشه