2737
2739
مریضی عجیب غریبیه تا تموم بشه هر روز یه جای ادم درد میگیره

بنظرم عین سرماخوردگیه خسته

مثلا مثل انفولانزا اینا

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سنش بالاس نمیشه  دیشبم فشارش اومده بود رو چهار بنده خدا حالش، خیلی بد  بود تا صبح با همسر ...

چی بگم والا خیلی مراقب باشید و مدام ضدعفونی کنید

من تو خونه پیاز خام میذاشتم اینطرف اون طرف خونه

اسپندم دود میکردم ک ضدعفونی شه در و پنجره ام باز میذاشتم ولی چون روحیمو باختم خیلی اذیت کردم خودمو اخرم مبتلا شدم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
بنظرم عین سرماخوردگیه خسته مثلا مثل انفولانزا اینا

اره مثل آنفولانزای شدیده ولی بدیش اینه ریه رو درگیر ممکنه بکنه. برای همین باید ادم زیر نظر پزشک باشه 

نه عزیزم‌از اولین روز سروع علایم ۲۱ روز باید قرنطینه باشن بعده قرنطینه ناقل نیستن ولی خب بعصی از دکترا میگن بعده قرنطینه یه چند روز صبر کنن ۳۰ روز بشه ولی ۴۶ روز دیگه واقعا ناقل نمیشه

🌱خداروشکر که خدا هست🌱
اره مثل آنفولانزای شدیده ولی بدیش اینه ریه رو درگیر ممکنه بکنه. برای همین باید ادم زیر نظر پزشک باشه ...

علائم درگیری ریه چیه؟

2738
چی بگم والا خیلی مراقب باشید و مدام ضدعفونی کنید من تو خونه پیاز خام میذاشتم اینطرف اون طرف خونه ا ...

مدام اسپری الکل میکنم هوا رو خودمم دوتا ماسک دارم 

البته ایشون تو اتاقیه که دستشویی داخل اتاقه از این جهت راحتم 

ولی، بالاخره مریض داریه 

فقط امیدم به دو دز، واکسنی هستش که زدم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
غذارو بذار دم در اتاق بگو بیاد برداره اصلا نرو تو اتاقش میگیریاااا من حالا اتاق نمیرفتم از مامانم ...

وای منم مامانم کرونا گرفت یه روز پیشه خودش بودم بعدش رفت بیمارستان بستری شد پنج روزم پیشه برادرخواهرم و پدرم بودم خییییییییییلی رعایت کردم وفتیم اومدم خونه ی خودم ۱۴ روز قرنطینه کردم تودمو ولی خداروشکر نگرفتم 

مدام اسپری الکل میکنم هوا رو خودمم دوتا ماسک دارم  البته ایشون تو اتاقیه که دستشویی داخل اتاقه ...

ایشالا ک نمیگیری

الکلم برا ریه چندان خوب نیس تو هوا نزن بجاش در و پنجره باز کن پیاز خام بذار چون پیاز جذب میکنه به خودش 

اسپندم شنیدم واسه ضدعفونی خوبه

ایشالا ک نمیگیری ولی اگرم گرفتی نگران نباش چون همون سرماخوردگیه و بیشتر مردمو ترسوندن

ایشالا ک نمیگیری الکلم برا ریه چندان خوب نیس تو هوا نزن بجاش در و پنجره باز کن پیاز خام بذار چون پی ...

انشالله توکل بخدا 

اسفند دود میکنم 

اره بخدا ریه هام یجوری شده از، الکل زدن 

این روزا هم تموم میشن انشالله 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
علائم درگیری ریه چیه؟

من روز ۸ تب کردم خواهرم پرستاره سریع منو برد اسکن. که خیلی خیلی کم در حد زیر ۵ درصد درگیر بود که دکتر دارو داد. دقیق نمیدونم فکنم تب در هفته دوم و سرفه و تنگی نفس ولی برای پیشگیری اگه هفته دوم ادم تب کنه باید بره دکتر. کلا از اولش بهتره ادم دکتر بره

وای منم مامانم کرونا گرفت یه روز پیشه خودش بودم بعدش رفت بیمارستان بستری شد پنج روزم پیشه برادرخواهر ...

میدونی من خیلی تحت فشار بودم چون دست تنها بودم 

دسشویی مشترکم استفاده میکردیم 

بعد چون در و پنجره باز میذاشتم میرفتم اشپزخونه غذا درست کنم یخ میزدم از سرما ولی دیگه مجبور بودم انقدم اسپند دود میکردم که گلوم سوزش گرفته بود 

یا مدام حرص میخوردمو گریه میکردم اخرم گرفتم

اصلا اشتباهه ترسیدن 

الان ک گرفتم از نظر روحی راحت ترم والا

البته یه خورده ام شاید بشه بهم حق داد چون هم پدر دوستم تازگیا سر کرونا فوت کرده هم اینکه مادرم خودش مقصره هر چقد بهش گفتم نرو تهران گوش نداد

2706