2726
من روز ۸ تب کردم خواهرم پرستاره سریع منو برد اسکن. که خیلی خیلی کم در حد زیر ۵ درصد درگیر بود که دکت ...

حالا من به مادرم هرچی گفتم بیا بریم دکتر عفونی گوش نداد چقد دعوا کردم و جیغ و داد کردم 

میگه تو اگه نگران جونتی خودت برو 

خودمم حال ندارم برم واقعا شعور وفهمش پایینه و هیچی حالیش نیست برا همینم از اول که گرفتم اصلا دکتر نرفتم موندم خونه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
میدونی من خیلی تحت فشار بودم چون دست تنها بودم  دسشویی مشترکم استفاده میکردیم  بعد چون د ...

دقیقا مثل من منم مدام درو پنجره باز بود از طرفی خواهربرادرم کوچیکن بهونه ی مامانمو میکردن ناراحت نیشدم از یه طرف استرس داشتم که خودمم بگیرم از یه طرف دلم واسه شوهرم تنگ شده بود از یه طرف اعصابم خراب بود غذاهام بدمزه میشد همرو میریختم دور باید برا مامانم مدام ابمیوه و دمنوش درست میکردم میفرستادم بیمارستان انقد حساس شده بودم دست به دستگیره ام میزدم دستمو الکل میزدم دیتشوییم چون اشتهایی واسه غذا نداشتم و نمیخوردم زیاد نمیرفتم غذامو جدا میخوردم مدام اسپند دستام خراب شدن انقد شستمشون تازه وقتیم اومدم خونه ی خودم ۱۴ روز از شوهرم دور بودم در کل اون یه هفته واقعا وحشتناک سخت گذشت انقد گریه میکردم و مغض میکردم احساس میکردم افسرده شدم ولی خداروهزار مرتبه شکر حداقل نگرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نروخونه اش

خو آخه مجبورم برم خودش نمیتونه پاشه غذا درست کنه و آب هویج و آب سیب بگیره بخوره یا چایی چیزی 3 تا ماسک میزنم تند تند هم دستامو میشورم و میرم تو اتاق جدا ناهارمو میخورم اینا فایده نداره؟ 

لطفا برای سلامتی مامانم دعا کنید دوست جونیا😘😘
خو آخه مجبورم برم خودش نمیتونه پاشه غذا درست کنه و آب هویج و آب سیب بگیره بخوره یا چایی چیزی 3 تا ما ...

ولی من میگم تهش میگیری گلم یا نرو یا میری دیگه به تنت صابوتشوبزن

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
ولی من میگم تهش میگیری گلم یا نرو یا میری دیگه به تنت صابوتشوبزن

عاره دیگه ممکنه که بگیرم. روز 14 که بهش گفتم بیا تست بده وقتی که بره تست بده منفی باشه دیگه مشکلی نیست ؟؟که برم و بیام

ممنون که جوابمو میدی❤❤

لطفا برای سلامتی مامانم دعا کنید دوست جونیا😘😘
عاره دیگه ممکنه که بگیرم. روز 14 که بهش گفتم بیا تست بده وقتی که بره تست بده منفی باشه دیگه مشکلی نی ...

منفی باشه دیگه خوبه همین تاپیک بچها گفتن تا ۲۴روز قرنطینه باشه دکتر دوا بکنه خوبه 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا