2733
2739
عنوان

یبوست شیرخوار ۶ماهه

169 بازدید | 10 پست

دخترم ۶ ماهشه و یبوست شده. گلیسیرین تو مقعدش تزریق می‌کردم دستشویی می‌کرد الان با تزریق گلیسیرین هم مدفوع نمی‌کنه. به پروتئین گاوی حساسیت داره. با روغن زیتون شکم شو چرب میکردم، با وازلین، بهش آب میدم، هر کار بگین خلاصه کردم. حتی دکتر بردمش گفت بهش شیر خشک بده احتمالا شیر خودت کمه سیر نمیشه. کسی تجربه مشابه داره؟

عشق الهی در همه وجود من به بهترین کار خودش مشغوله و برای من بزودی بارداری، سلامتی، ثروت و موفقیت رو خدایا شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بش غذا میدی؟

آره غذا میدم

عشق الهی در همه وجود من به بهترین کار خودش مشغوله و برای من بزودی بارداری، سلامتی، ثروت و موفقیت رو خدایا شکرت شکرت شکرت
2740

الان اگه یبوسته تحت نظر پزشک بهش شربت منیزیم یا پودر پیدرولاکس(بستگی به مدت یبوست)بهش بده وقتی یبوستش برطرف شد دونه دونه غذاش امتحان کن ببین از کدومه منم یه روز شرایط شما رو داشتم خیلی سخته...۷ماه طول کشید تا دونستم از تخم مرغ لعنتیه

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍