2752
2734
عنوان

بچها ضبط صدا میشه تو دادگاه

137 بازدید | 11 پست

من جدا شدم و حضانت پسر ۸ الم با پدرشه 

ولی بچم پیش منه و در روز باباش میاد میبرش بیرون و دوباره میارش

حالا باباش زنگ زده و فووش و تهدید میکنه که میشم قاتل خودت و خانوادت و بچه رو دیگه نمیارم واست

منم صداش رو ضبط کردم ایا میتونه ندرک ب حساب بیاد

فک‌کنم ضبط صدا مدرک حساب نمیشه . باز با یه وکیل مشورت کن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچ مدرکی ازش ندارم جز همین

با وکیل مشورت کن ببین چی میگه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

اره عزیزم ب راحتی میشه ازش استفاده کرد خواهرشوهر من صدای شوهرشو ضبط کرد واسه فحاشی و تهدید تو دادگاه استفاده کرد قاضی قبول کرد خیالت راحت باشه

💚 لطفاً برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚
اره عزیزم ب راحتی میشه ازش استفاده کرد خواهرشوهر من صدای شوهرشو ضبط کرد واسه فحاشی و تهدید تو دادگاه ...

من میخوام فقط ساکتش کنم و بترسونمش یا حضانت بچمو بگیرم

مدام میگه میکشمت و خانوادت رو میکشم و فووش های بد میده 

ن اصلا اصلا اینکارو نکن چون میتونه براحتی ازت شکایت کنه واسه ترسوندن و تهدید و اخاذی ب هیچ وجه ازش استفاده نکن چون جرم محسوب میشه ولی تو دادگاه میتونی در کنار مدارک دیگت ازش استفاده کنی

💚 لطفاً برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚
ن اصلا اصلا اینکارو نکن چون میتونه براحتی ازت شکایت کنه واسه ترسوندن و تهدید و اخاذی ب هیچ وجه ازش ا ...

میخوام از طریق دادگاه پیگیر باشم و بنشونمش سر جاش