2737
2734

سلام دوستانی که مشکل دارن دعا نویس فقط ایشون خود معجزه ست به ساعت ۲۴ساعت نمیکشه معجزه میکنه مشکلتون حل شد برای رفتگان منم فاتحه بفرستین خدا خیرش بده به حق اقا امام زمان اینم سمارشه ۰۹۱۰۴۶۲۳۴۴۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان کاره این عالیه دعانویس کاره منو حل کرد خیلی جاها رفتم ولی هیچ نتیجه ایی ندیدم ولی یه نفرو پیدا کردم حتی به دوستام معرفی کردم نتیجه دیدن کارش درسته گفتم منم شمارشو بخش کنم ک مردم مثل من مشکلشون حل بشه شمارشو میزارم ۰۹۰۵۳۰۹۱۸۳۴ بهش پیام بدین 

2731
ن مجازی نمیخوام

شما پیدا کردین دعانویس توی نیشابور

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷