2737
2734

تو ني ني سايت خوندم با اينكه امكانش خيلي خيلي كمه ولي غير ممكن هم نيست و بودن همچين موردايي

ولي سوال من اينه حالا اگه بر فرض محال حامله هم شدم پريود اين ماه كه دو روز ديگه هست عقب ميوفته يا پريود ماه بعدش؟؟؟؟؟

گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟
من با وجود دوره های 28 روزهی هفته ب پریودی بی بی چکم مثبت شد و دیگه پریود نشدم

خب شما يه هفته مونده به پري رابطه مشكوك داشتين يا قبلش؟

گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم ولی منم شنیدم هفته اخر کسی باردار شده

اره منم خوندم كه حتي بودن كسايي كه يه روز مونده به پري رابطه داشتن و حامله شدن ولي بعدش پريود چي ميشه؟چون خيلي نزديك به دوره بود رو پريودي اون ماه تاثير ميزاره يانه!؟

منم 6روزبه پریودیم مونده بودتستم مثبت شد...لقاح اگه زوداتفاق بیوفته اینجوری میشه

نه منظورم مثبت شدن تست نيس كه منظورم خود رابطه هست اگه چند روز قبل پري رابطه محافظت نشده داشته باشيم امكان بارداري هست يا نه!؟

2740
منم اینجوری شدم دقیقا دوره ۲۸ روزه هفته مونده به پریود باردار شدم

بعد يه هفته ديگه پريود نشدين؟كي فهميدين باردارين؟

خب شما يه هفته مونده به پري رابطه مشكوك داشتين يا قبلش؟

رابطه مشکوک چیه عزیزم پیش ب سوی بچه بودیم من 15 هم ماه اولین روز پریودیم بود 22 همون ماه اقدام کردم 😆 و 4 و 5 م ماه بعد بی بی زدم مثبت شد انشالله از شمام مثبت میشه مامان میشی

منم اینجوری شدم دقیقا دوره ۲۸ روزه هفته مونده به پریود باردار شدم

اره جالبه من سر تاریخ پریودیم ک ب نظر خودم ی هفته بود باردار بودم افتادم لکه بینی و خونریزی گفتم دیدی همه گفتن جوابش قطعی نیست بیا پریود شدم فرداش ازش بتا دادم مثبت بود