2737
2739
عنوان

کلاس اول داداشم

184 بازدید | 22 پست

سلام 

دیروز داداشم رفت کلاس بعد،وقتی میخواستن تعطیل بشن معلمشون گفت از بچها پرسیدم اعداد رو همه بلد بودن اما داداش من بلد نبوده 

چکار کنم؟

خیلیییییی،خیلییییییی نگرانممممم

مگ پیش دبستانی نرفته ؟

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلد بوده و جواب نداده؟ شاید خجالت کشیده جواب بده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
نه دیگه  کرونا بود پیش دبستانی تعطیل بود کلا

ببین خودت ازش بپرس اگر واقعا بلد نبود باید کم کم بهش یاد بدی ک تقویت شه 

اکر بلد بود پس ممکنه ترسیده باشه یا اعتماد نفسش کم باشه ک نتونسته جواب بده و طبیعیه چون محیط مدرسه واسه بچه ها اول یکم نا اشنا و غیر منتظره اس . به خصوص اینک میگید پیش دبستانی هم نرفته

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

اره داداش من تا۳روبلده ۴و۵رو جابحامیگه بچه پسراخیلی دیریادمیگیرن ازبس شیطونن داداش منم فقط دوروز حنجرموداغون کردم تااومدالف رویادبگیره😐😫

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
الهی عزیز دلم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍سنجش شده دیگه نه ؟ 

اره عزیزم سنجش شده 

ولی خدایی اصلا باهاش کار نکردیم بنده خدا رو 

البته من امروز تا 5 رو یادش دادم یاد گرفته

2706