2733
2734
عنوان

باردارم و کرونا میشه بیاین ،،

73 بازدید | 13 پست

اول دخترم مریض شد دو روزه خوب شد بعدش خودم بدن درد گرفتم دوروز بعد بدن درد دماغم کیپ شد جوری که نمیتونستم نفس بکشم شبا ،، حالا دماغم از کیپ شدن دراومده گلوم خلط داره این یعنی کرونا ؟؟؟؟؟

مامانمم امروز حالش بد شده من استراحت مطلق م و مامانم پیشمه میترسه میگه کرونا گرفتم پیشت نمیام نکنه واس منم کروناست ؟؟؟؟

😍خدایا شکرت 😍

حتما کرونا گرفتی فورا برو دکتر حتما

من خودم ماه هشتم کرونا گرفتم بیچاره شدم خدا رحم کرد والا هنوزم بینیم کیپه و خلط دارم

ولی بستری شدم بخاطر درگیری ریه و تازه اومدم خونه

حتماااا دکتر برو همین امشب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما کرونا گرفتی فورا برو دکتر حتما من خودم ماه هشتم کرونا گرفتم بیچاره شدم خدا رحم کرد والا هنوزم ...

چون استراحتم شوهرم بجای من رفت دکتر بهش آزیترومایسین دادن و دیفن هیدرامین فقط ،، 

علائمت مثل من بود من دیگه بدن درد ندارم دوروز بود الان فقط گلوم خلط داره 

😍خدایا شکرت 😍
2728
2738
چون استراحتم شوهرم بجای من رفت دکتر بهش آزیترومایسین دادن و دیفن هیدرامین فقط ،،  علائمت مثل م ...

تنگی نفس نداری؟

منم ای وی اف هستم خیلی مراقبت کردم اخرش از شوهرم گرفتم

خیلیییی ترسیدم چون سرفه داشتم و تنگی نفس

تنگی نفس نداری؟ منم ای وی اف هستم خیلی مراقبت کردم اخرش از شوهرم گرفتم خیلیییی ترسیدم چون سرفه داش ...

نه ندارم فقط خیلی اعصابم داغونه گلوم و دماغم خیلی اذیتم میکنه 

😍خدایا شکرت 😍
چون استراحتم شوهرم بجای من رفت دکتر بهش آزیترومایسین دادن و دیفن هیدرامین فقط ،،  علائمت مثل م ...

دکتر متخصص برید من خودم چندبار رفتم دکتر عمومی که فقط بهم مولتی ویتامین داد که هفته دوم دیگه خیلی حالم بد شد دیگه نوبت گرفتم فوق تخصص ریه رفتم بهم فاویپراویر داد با اسپری ریه