2733
2739

داشتم با دوستم چت میکردم بعد براهم ویس میفرستادیم 

یهو صدای ویس خیلی اومد پایین بطوری که الان میخام ویس گوش بدم باید صدا رو تا آخرین درجه ببرم  بالا بغل گوشم گوش بدم 

یعنی بلند گوی گوشیم خراب سد؟؟🥺🥺😭😭😭😭😭

خدایا شکرت بابت همه چی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خراب نشده... خاموش روشن کردی؟؟؟

مشکل سخت افزاریع وگرنه بلندگوهات سالمن

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
خراب نشده... خاموش روشن کردی؟؟؟ مشکل سخت افزاریع وگرنه بلندگوهات سالمن

چیو خاموش روشن کردم 

ببین بعضی وقت ها صداش خوبه بعضی وقت ها میاد پایین 

مثلا چند لحظه پیش که تامیک زدم اومده بود پایین الان خوب شد 

خدایا شکرت بابت همه چی 
2738
چیو خاموش روشن کردم  ببین بعضی وقت ها صداش خوبه بعضی وقت ها میاد پایین  مثلا چند لحظه پی ...

اهااا بخاطر سنسور گوشیته 

برو ی جای روشن گوشیو بزار رو گوشت از بالا صداش میاد بگیری پایین از بلندگو میاد

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍