2733
2739
عنوان

بیاین نظر بدین واسه دکور اتاق خواب

1004 بازدید | 31 پست

دوست جونیا

من دیوارای اتاق خوابم خیلی خالیه. یه ایده شیک و ساده میخواستم برای بالای تختم. دیوار کوب مکرومه خیلی قدیمی شده؟

یه سوال دیگه

من چند بار تو روز لباس عوض میکنم. نمیشه اینا رو هی گذاشت تو کمد. یه سبد قشنگ میخواستم بذارم گوشه اتاق لباسام بریزم توش که شلوغ نشه اتاق. سبد حصیری خوبه بنظرتون؟

دستم الان یکم خالیه هزینه زیاد نمیتونم بکنم

مهربان باشیم   

دیوار کوب مکرومه خیلی خوشگله 

جدیدا هم مد شده 

ولی گرونه خیلی 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودمو دیوار اتاقمو کاغذ دیواری کردم

رفتم کاتالوگی که کاغذدیواری فروشا استفاده نمیکردن گرفتم

۲۰در۲۰ برش زدم

دیوار و سقف اول رنگ کردم

بعد چسب و چوب اب زدم ۳مرحله

بعد چسبوندن کاغذ دیواریا

خیلیییییییی خوشگل شده 

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد

سلام منم تغییر دکور دادم اتاقم رو ، به نظرم توی دیجی کالا بگردید و متناسب با تم اتاقتون ، یه دیوار کوب خوشگل انتخاب کن ،من دو تا مژه و پروانه. و چند تا چیز سفارش دادم ، هزینش هم 20 تومن بود و مناسب بود ، در رابطه با سبد هم بگو تم اتاقت چیه کمک کنم 🤭

برای لباسا که سبد حصیری از این خوشگلا بگیر

برای بالای تخت به نظرم عکس قدیمی شده دیگه من نمیپسندم ،یه تابلو مدرن بگیر 

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738
عکس دونفری برای بالای تخت عالیه همون سبد حصیری ها خوبن یه جورش هست که در هم داره

میدونی تابلو و اینا همش موقع خواب استرس دارم یه چیزی بشه بخوره تو سرمون😅

آره در دارشم‌ هست یکم گرون تره فقط

مهربان باشیم   
میدونی تابلو و اینا همش موقع خواب استرس دارم یه چیزی بشه بخوره تو سرمون😅 آره در دارشم‌ هست یکم گرو ...

خوب پس همون دیوار کوب مکرومه ها عالی میشه یا استیکر  تو دیجی کالا ببین چیزای قشنگی هست

یه جور تابلو هم هست سه تایی سنگین نیست تو خالیه

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
هنوز مده بنظرت؟ خودم درست میکنم اگه قشنگ باشه

اره

خیلی ترند شده جدیدا 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
من خودمو دیوار اتاقمو کاغذ دیواری کردم رفتم کاتالوگی که کاغذدیواری فروشا استفاده نمیکردن گرفتم ۲۰د ...

من چون مستاجرم سخته. اما خوشگل میشه اره

مهربان باشیم   
2706