2752
2734
عنوان

هر کسی با شوهرش مشکل داره یا کلا حاجت بزرگ داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 405 پست
اگه مشکل کبد و کلیه و فشار خون نداری، نه. از ادرار دفع میشه

فشار خون رو بارداریام داشتم دیگه پیشو نگرفتم ببینم هست نیست

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها اگه یه گروه توی ایتا تشکیل بدم میاین؟ لینکش رو اینجا بذارم و تابیک رو قفل کنم؟ اونجا راحت هزا ...

اصلا انگار گرد بی مهری رو زندگیم پا شیدن همین الان با شوهرم بحثم شد خودشم نمیدونه چرا اینکارارو میکنه یا بحثارو به وجود میاره 😔

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
2731
بچه ها اگه یه گروه توی ایتا تشکیل بدم میاین؟ لینکش رو اینجا بذارم و تابیک رو قفل کنم؟ اونجا راحت هزا ...

مشکل من اینه که کسی که دوسش دارم بهم بی محلی میکنه منم میخوام بهش فکر نکنم ولی خدا لج داره باهام هی اونو یادم میندازه تو هر تاپیکی می رم یا اسمش میاد جلو چشمم یا یه چیزی ازش بیادم میاد 

چیکار کنم بنظرت ؟ 

نه دعا نویسم نه روانشناس. ولی اونجوری که زندگیم رو خدا عوض کرد، به شما هم میگم. فقط کن سرم شلوغه. طو ...

عزیزم چند وقته اوضامون خیلی خراب شده کارو بارمون کلا واستاده بخدا شب و روز دارم فکر میکنم و غصه میخورم برا درست شدن کارو بار شوهرم التماس دعا دارم😢😔

🕋

توی تلگرام یاواتساپ راحت تره چون اکثرا دارنش

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
منم میخام طلاق بگیرم دلم پیش شوهرمه ولی بیکاره پول نداره خانوادم روم فشار آوردن که زودتر طلاق بگیرم ...

وای خدا چقد مشکلت شبیه مشکل منه یه لحظه فک کردم خودم این پیامو نوشتم

میسه بهم بگی حالا میخای کنی؟

با شوهرت حرف زدی؟

اسی تروخدادرموزد یه ازدواج خوب وعالی هم بگو

من ازبه دلم افتاده قبل نیمه شعبان عقد میکنم ومطمئنم

فقط میخوام ازخدابخوام یه پسرعالی برام بده

تورخدابگو چجوری ارخدا بخوام