2733
2734
عنوان

هر کسی با شوهرش مشکل داره یا کلا حاجت بزرگ داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 405 پست

خب چند تا سوال میپرسم و میرم. تا سری بعد روش فکر کنید. سعی کنی ذهنتون رو درگیرش کنید. نظرتون رو بفرستید. میخوایم ببینیم چرا خدا رو صدا میزنیم ولی جواب نمی گیریم.

اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ

خدا نور آسمانها و زمین است

إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا﴿۶﴾
(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است،

یخرجهم من الظلمات الی النور

خداوند که ولی مؤمنان است آنها را از تاریکیها به نور هدایت می‌کند".

فاذا سوّيته و نفخت فيه من روحي» يعني هنگام كه آن را نظام بخشيدم و از روح خودم در آن دميدم

این آیه ها رو ببینید. جنس خدا از چیه؟ جنس ما از چیه؟ جنس گناه چیه؟ فلسفه ی سختیها چیه و چه عواملی باعث سختی میشه؟

جایزه ی امشبتون

هر وقت با شوهرتون به اختلاف خوردید، بعد از هر نماز اول وقت واجب، سه بار کوثر و سه بار نصر بخونید. . این دستور رو عالمی به من داد کهفکر کنم علم جفر و چشم برزخی داشتند. من اثرش رو همون اوایل دیدم. ولی خودشون گفتند چهل روز ادامه بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم خوشحالم برات ک راه درستو پیدا کردی تو بنده ی خوب خدا بودی ک با اون خانم آشنات کرد میشه شناره ا ...

خوب نبودم عشقم، فقط دنبال راه بودم. متاسفانه یه مشکلاتی پیش اومد که ایشون کلاس و گروهشون رو تعطیل کردند

ببخشید امشب یه کم گرفتار بودم، مطلب جدید نذاشتم. ولی ناراحت شدم از این که دیدم هییچکدومتون دنبال تغییر پایه ای نیستید. 

این هم شاید دلیلش این باشه که مقصر مشکلاتمون رو دیگران می دونیم، نه خودمون. ولی من بد قول نیستم. 

هدیه ی امشب رو هم میذارم.

اون لحظه ای که خیییلی دلتون گرفته یا توفشار و ترس هستید رو به قبله با وضو بشینید و دقیقا 135 بار جوری که صدای خودتون رو واضح بشنوید، از ته دل بگید یا فاطمه

نباید یا فاطمه الزهرا بگید. فقط بگید یا فاطمه. البته اینفقط مربوط به این دستور هست

یه دفترچه بردارید و این دستورات و اگه یه کم همت داشته باشید راهکار و ...رو داخلش بنویسید

عزیزم برای ازدواج هم بگو 

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 
2706