2737
2739
عنوان

این پسره منو میخواد یا دوستمو؟

253 بازدید | 20 پست

تو پاساژ مغازه من و دوستم روبروی همدیگست این اقا مغازش یکم با ما فاصله داره و موقع رفت و امد باید از جلوی ما رد بشه

بعضی وقتا دوستمو زیر چشمی نگاه میکنه حتی بعضی وقتا دیدم وقتی مغازه دوستم بستست بازم مغازشو نگاه میکنه(اینا باهمدیگه صنفاشون یکیه)

به من خیلی کم زیرچشمی نگاه میکنه و بیشتر نگاهش بهم مستقیمه حتی یبار خیره بود بهم ولی بعضی وقتا که سنگینی نگاهشو حس میکنم سرمو میارم بالا چشماشو میچرخونه جای دیگه

فازش چیه؟😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هم خدا رو میخواد هم خرما رو😂

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑
2740

هیچی

جدی نگیر کلا

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊