2737
2739
عنوان

ریه

222 بازدید | 23 پست

سلام دوستان کسی سرطان ریه دیده که چندین سال کنترل شده باشه؟

تورو خدا بگید، مامانم درگیره دارم دیوونه میشم، اصلا نمیتونم خدای نکرده به نبودش فکر کنم، برامون دعا کنید

الهی به حق خانم فاطمه زهرا شفا بگیرن 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر دایی مادر من سرطان ریه داشت به لطف خدا کنترل شده خدا خودش شفای همه بیمارا رو بده شفای مادر شما ...

ممنون، انشاالله، چه خوب، میشه توضیح بدین چطور کنترل شده؟ چند وقته؟ عمل هم کردن؟

مامان من فقط شیمی درمانی میشن

ممنون، انشاالله، چه خوب، میشه توضیح بدین چطور کنترل شده؟ چند وقته؟ عمل هم کردن؟ مامان من فقط شیمی د ...

خواهش میکنم تقریبا دوساله ایشونم عمل نشدن فقط شیمی درمانی میکنن وبه لطف خدا تونستن جلوگیری کنن ازپیش رویش

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/
2738
انشالله که شما هم نتیجه بگیرید برا مادرتون.فقط نا امید نباشیدحتما روحیه بدید به مادرتون

ممنونم، انشاالله، ببخشید ایشون همیشه شیمی درمانی میشن، یا فقط یه دوره؟ و اینکه تو رژیم غذایی از گوشت قرمز استفاده میکنن؟

ایشون دو دوره شیمی درمانی کردن.گوشت قرمزو نمیدونم یعنی جزئییاتو نمیدونم.ولی میدونم عسل طبیعی تو رژیم غدایش بود.شما کدوم شهر هستید

ایشون دو دوره شیمی درمانی کردن.گوشت قرمزو نمیدونم یعنی جزئییاتو نمیدونم.ولی میدونم عسل طبیعی تو رژیم ...

من پیرانشهر از استان اذزبایجان غربی، ارومیه شیمی درمانی میشن 

من پیرانشهر از استان اذزبایجان غربی، ارومیه شیمی درمانی میشن 

من کرمانشاه هستیم پس خوشبختم شما هم کوردی.فامیل ما تحت نظر دکتر داریوش حسنی نیاس تو غرب کشور حرف اولو میزنه ایشالله نتیجه میگیرن

2706