2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو روز در هفته حضوریه . فردا حضورین یساعت تو کلاسن.درسش عالیه چون از قبل کلی کلاسای آموزشی و پیش دب ...

روزایی هم ک مجازی هستن دو ساعت در روز تصویری تماس میگیرن از همه بچه ها پرسش و پاسخ داره،و تایم خاصی برا ارسال تکالیفشون بهمون میده.

خدایا شکرت  
2731
دو روز در هفته حضوریه . فردا حضورین یساعت تو کلاسن.درسش عالیه چون از قبل کلی کلاسای آموزشی و پیش دب ...

خدا روشکر ولی پسر من ضعیفه صدای اول وصدای اخر نگاره ها رو باهاش کار  کردم اصلا نمیفهمه

خدا روشکر ولی پسر من ضعیفه صدای اول وصدای اخر نگاره ها رو باهاش کار  کردم اصلا نمیفهمه

تمرین و تکرار.فیلم های آموزشی بزار براش از معلم های دیگه اینستا و کانال تلگرامی زیادی هستن ک باهاش کار کنی

خدایا شکرت  
چرا غم؟!کلاسی اولا ک پر از شوق و ذوق باید باشین

ضعیفه خیلیبهش میگم مداد بزاررو خط زمینه میزاره دو میل پایینتر هرکاریم میکنم با همون کار خودش میکنه 

میگم بین خط ها که میکشی فاصله بزار گوش نمیده باز تو هم تو هم مینویسه 

تو درک صدای اول و صدای اخر مشکل داره

2738
ضعیفه خیلیبهش میگم مداد بزاررو خط زمینه میزاره دو میل پایینتر هرکاریم میکنم با همون کار خودش میکنه&n ...

وقت بزار براش،اصلا ب هیچ عنوان دعواش نکن.

اگ میتونی بفرستش پیش کسی ک بهش یاد بده و حرف شنوی داشته باشه.

خدایا شکرت  
من فقط آموزشهای شبکه شاد رو میشناسم

سخت نگیر عزیزم هم خودت نابود میشی هم بچه ات

با معلمش درمیون بذار و فقط،با روش معلمش پیش برو

معلم باید کنار دانش آموز باشه یکی دیرتر یاد میگیره یکی زودتر معلم 

‌‌.هنوز ۱ هفته مدرسهشروع شده صبور باش

2706