2737
2739
عنوان

مدیر ساختمان

408 بازدید | 10 پست

شوهرم با چند نفر دیگه هیات مدیره ساختمانند اما همسرم از همشون وظایفش سنگین تره..خیلی زحمت می کشه اما اهالی قدر دان نیستند..هیچ وقت خونه نیست..تفریح نداریم...یه عالمه هم پشت سر و تو رومون حرف می زنن...خسته شدم..هر چی جلسه می گیریم که هیات مدیره جدید انتخاب بشه هیچ کس حاضر نمی شه بیاد جلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره والا فکر کنم تو همه ساختمانها همین جوره

ما ۴۸ واحدیم ولی واقعا همه با مدیر ساختمونمون اینجورین فکر میکنن وظیفشه.شوهر من چندماه مدیر بود بعد بخاطر اینکه یه کسی که شارژ نمیداد خواست از فیلم دوربین استفاده کنه و دیگران حمایتش کردن مدیریتو گذاشت کنار..خودشو راحت کرد

سه دعای زیبا..بی من نباشی..بی تو نباشم..بی هم نباشیم🙏🙏🙏
ما ۴۸ واحدیم ولی واقعا همه با مدیر ساختمونمون اینجورین فکر میکنن وظیفشه.شوهر من چندماه مدیر بود بعد ...

ما الان یه دستگاه تگ خوان برا اسانسکر گذاشتیم که ملت بدهیشونو بدن که پول ایزوگام جور بشه..حالا جمع شده ایزوگام کردیم..بر گشتند می گن چرا الکی هزینه تراشی می کنین..والا منم فوقش تا یکی دو سال دیگه دوام بیارم دیگه اجازه نمی دم بمونه تو هیات مدیره

ما الان یه دستگاه تگ خوان برا اسانسکر گذاشتیم که ملت بدهیشونو بدن که پول ایزوگام جور بشه..حالا جمع ش ...

چرا یکی دوسال دیگه خودتونو اذیت کنید حساب کتاباشو تکمیل  کنه توی یک جلسه ای که میزارن دفترو بزاره زمین و بگه خدانگهدار خودشون یه تصمیمی میگیرن

2738
والا.منم همینو می گم.....اخه دلسوزهه..اما اخرم باید همین کارو کرد

دلسوزی واسه خانواده خودتم میکنی بی خودیه چه برسه به آپارتمان که هرکدومشون از یه ده کوره اومدن..باورت میشه تو آپارتمان ما فقط من و یکی دیگه اصیل شهر خودمونیم؟حالا بین ۲۰ خانواده ای که میشناسم اینو میگم..آپارتمان فرهنگ میخواد قانون میخواد که خیلیا ندارن